Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#80
Twój nick na serwerze: _Slodka_Julka_
Wiek: 13 lat.
Zainteresowania: Już od jakiegoś czasu interesuje się grami komputerowymi jak i muzyką. Chętnie brałam udział w eventach na teamspeak jak karaoke dzięki czemu mogłam rozwijać swoją pasje.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Aktywna na serwerze jestem od 2 lat, a na forum zarejestrowałam się niedawno.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Tryb, który chciałabym nadzorować to FreeBuild i Creative. Otrzymać rangę chciałabym na FreeBuild lub Creative.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Tryby na których gram najczęściej na Freebuidl, Anihilacji oraz Kit Pvp.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Dziennie od 2-5 godzin w dni robocze , a w weekendy od 3-6.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałam Nali robić Event oraz Luce zgłaszałam Cheaterów. Oraz zapoznawałam
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem osobą, która mówi prawdę, pomocną, przyjacielską, cierpliwą, ale czasami jestem nerwowa jest to spowodowane tym, że na pewno miałam zły dzień, ale próbuje się zmienić dla osób, które mnie otaczają.

Pozdrawiam Słodka Julka Smile


Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez _Slodka_Julka_ - 11-12-2016, 02:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości