Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#72
Big Grin 
Helou :v, z góry zaznaczam, że nie mam zamiaru tutaj jakoś słodzić, po prostu tak wyszło. || W minecrafta nie grałam jakiś czas, dopiero dzisiaj byłam 1 raz (od tamtego czasu) na serwerze.



Twój nick na serwerze: metiSia

Wiek: 13

Zainteresowania: (Właściwie wszystko po troszku Big Grin) dziennikarstwo, rysownictwo, humanistyka, narciarstwo, informatyka, szachy, astronomia, fotografia +piszę sporo zabawnych wierszy

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 3 lata (?)

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Creative 3, tam spędzam najwięcej czasu i czuję się najlepiej,

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 3, czasem wojownicy vs potwory lub pvp z kitami, ale dosyć lamię  (kiedyś jeszcze skyblock)

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: naprawdę różnie zazwyczaj 1 godzinkę a w weekendy 2-3 godz, lub jak nocuję u kolegi, nawet całą noc ;p

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? tak, byłam t-bud'em, oprócz tego lubię rozmawiać na czacie i pomagać graczom, kilka razy wspomogłam finansowo serwer zakupem vipa, powiedziałam paru osobom o mcsurvi i "wyrośli" oni na uczciwych, aktywnych graczy, np. RedAsPro

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Nie jestem wulgarna, łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi, nie mam raka. Ładnie (przynajmniej w moim skromnym mniemaniu) buduję. Staram się nie wchodzić  w konflikty, co nie znaczy, że daje sobą pomiatać.


Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez metiSia - 10-12-2016, 02:37 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości