Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#69
Twój nick na serwerze: LadySkull

Wiek: 12

Zainteresowania: Pisanie opowiadań, szkicowanie, freestyle i muzyka.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 2013, tylko grałam na innym nicku.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Moimi faworytami są annihilacja i creative 3, ale jeślibym dostała do pilnowania inny tryb z chęcią bym się nim zajęła :3

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Jak pisałam wyżej, annihilacja i creative 3.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: To zależy kiedy przyjdę ze szkoły. Prawdopodobnie 6-7 godzin, a w weekendy nawet cały dzień.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Czy coś zrobiłam? Jasne, że tak, ale masakrycznie dużo tego nie jest. Nie pomagałam w budowanie spawna, nie zgłaszałam cheaterów... Czy bóg jeszcze wie co, ale pomagałam graczom którzy mieli problem lub czegoś potrzebowali i będę starała się to robić jeszcze bardziej w dni wolne od szkoły (w tym wypadku święta i ferie).

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Trudne pytanie. Myślę, że nie chodzi tu o staż na serwerze czy też zasługi, lecz o to czy ktoś jest ogarnięty, ma dobrą ortografię, jest miły i ma cechy które powinna posiadać administracja. Prawda? Spełniam te wymogi, a dodatkowo mogę poświęcić swój czas na nauczenie się komend (których nie pamiętam za dobrze, ale wszystko można nadrobić ;3).

O mnie (dodam tu jeszcze jeden punkt) : Mój charakter nie jest idealny: jestem sarkastyczna, trochę zwariowana (od jakiegoś czasu się to zmieniło) i leniwa. Ale oprócz minusów mam też plusy jak każdy. Mamy plusy i minusy. Śmieszne, co nie? Staram się być miłą, pomocną i nie łamiącą regulaminu osobą. Chciałabym tu zaznaczyć, że ban którego dostałam za cheaty, nie był do końca słuszny. Dlaczego? Dlatego, że ja wtedy nie grałam. O dziwo, od początku mojej gry (5-6 lat) nie miałam i nie zamierzam mieć żadnych wspomagaczy. Moim zainteresowaniem jak wspomniałam kilka punktów temu jest pisanie opowiadań. Może nie jestem w tym bardzo dobra, ale lubię to robić bo sprawia mi przyjemność. Freestyle... Tak, uwielbiam jeździć na rolkach. (Jakby ktoś nie wiedział, freestyle to styl jazdy na rolkach z różnymi rodzajami akrobacji). Nauczyłam się również jeździć na łyżwach, ale na lodowisku na którym jeżdżę jest dużo młodzieży którzy robią akrobację (czyt. popisują się), a wtedy jak się domyślasz, trudno się jeździ. Szkicowanie nie wychodzi mi supi i w ogóle, ale czasami fajnie jest tam coś naszkicować ;3 Muzyka, moje ulubione zainteresowanie. Gram na pianinie i flecie podłużnym, oraz uwielbiam słuchać piosenek. Stąd właśnie to zainteresowanie - od piosenek. Walnę prosto z mostu: NIE LUBIĘ SPORTU, a cudem jest to, że udało zrobić mi się mostek xD Jestem lamą czy tam jednorożcem. Dobra, lamorożcem, hehs.

Przepraszam za każdy błąd ortograficzny czy też stylistyczny.
~Lady


Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez LadySkull - 09-12-2016, 09:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości