Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#58
Twój nick na serwerze: Ink
Wiek: 11 :/
Zainteresowania: Ogólnie to elektornika,w szczególności komputery itp i jeszcze gry szczególnie minecraft.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Konto zarejestrowałem nawet nie wiem kiedy,Na MineFoxie dużo grałem ale mi ukradli konto,ale to inny temat.Na serwerze McSurvi.pl hmm... napewno stałe 2 miesiace ale z 2 lata zarejestrowany byłem,przynajmniej tak mysle nie wiem.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Anihilacja #1 A dlaczego? Wszystko opowiem na dole.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Anihilacja Wink GTA! Oba tryby zaje Big Grin
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Dużooo, Od 2 do nawet 6 godzin!
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Zgłaszać nie zgłaszałem dużo,ponieważ moje zachowanie na tym serwerze najlepsze nie jest,ale niedawno kupilem "sroskie" przedmioty na WD.Ogólnie w planach mam poprawic swoje zachowanie i być wiecej aktywnym Smile na forum.Szczególnie chciałbym poprawic sie w zgłaszaniu.Krótko mowiąc wspieram serwer finansowo
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Najlepszym kandydatem nie jestem,a mój wiek nie powala a więc:Na anihilacji jest bardzo dużo speedmine'rów o ile moge to tak nazwac,nicków nie bede podawał bo poco,każdy kto gra na anihilacji wie kto Wink,zgłaszać też duzo nie zglaszam a moje zachowanie tez nie jest najlepsze (powtarzam sie).Cheaterów jest bardzo dużo i nie ma zbytnio adminów na anihilacji ( bez obrazy,wiem ze to nie takie latwe) i chciałbym poprawić to,ograniczyc cheaterów i umilic rozgrywke graczą którzy na tym trybie grają Smile ! .

PS: Pozdrawiam all administracje,zycze wszystkim udanych głosów powodzenia! Smile


Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez Inkacz - 08-12-2016, 02:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości