Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#48
Cześć , chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na jr moda na tym serwerze ^^ No cóż , zapraszam do czytania :
Twój nick na serwerze: Zupeczka
Wiek: 12 , dokładniej 13 w styczniu.
Zainteresowania: Gram w siatkówkę , która jest moim ulubionym sportem XD ^^ Chodzę na lekcje tańca hip-hop , którym bardzo się fascynuje i ćwiczę bieganie ( sprint ).
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Nie pamiętam , na pewno 3 lata . Może nawet 4 .
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : Najbardziej chciałabym nadzorować serwer Anihilacja , ponieważ jest tam naprawdę baardzo dużo cheaterów , zwykle są to osoby posiadające killaury i speedmine , no i chciałabym też pilnować Sky Wars 3 ( Classic ) .
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja ( zwykle 1 )
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy od szkoły. Zwykle na tygodniu spędzam tu minimum godzinę , max. 2. Jednak czasami wiadomo - jest więcej sprawdzianów , nauki , moje zajęcia taneczne , i zdarza się , ze spędzam tutaj max. pół godziny. Jednak na weekendach spędzam dziennie około 3 godz.Jednak postaram sie byc bardziej aktywna.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszam osoby łamiące regulamin , pomagam nowym graczom , gdy czegoś nie rozumieją , gdy o coś pytają.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:Uważam , że mam szanse spróbować , więc czemu nie ja ;D Nigdy nie miałam bana , nigdy sama nie cheat'owałam tu i nie obrażałam nikogo. Mam stosunkowo dobry kontakt z użytkownikami serwera jak i administracją. Jr mod to ważne stanowisko , wyzwanie , którego chętnie się podejmę. Z racji grania długi czas wiem jak rozpoznać cheaty , znam podstawowe komendy oraz moim zdaniem , potrafię załagodzić sytuacje albo zażarty konflikt. Zależy mi na dobrych kontaktach na serwerze oraz zmniejszaniu liczy osób na serwerze , którzy łamią regulamin. Nie mam w tym żadnego interesu. Bezinteresownie ^^ . Po prostu gram tu od dłuższego czasu i zależy mi na tym , by dodać w historii tego serwera coś od siebie :> Moim zdaniem , bardzo pomogłabym serwerowi , i nawet jako zwykły gracz staram się robić to cały czas. Widzę , że się rozpisałam , więc pora kończyć ;D
Pozdrawiam wszystkich , Zupeczka
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez Zupeczka - 07-12-2016, 03:46 PM
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości