Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#46
Witam Administracje Smile
Twój nick na serwerze: Kristeeee
Wiek: 14
Zainteresowania: granie w Minecrafta, taniec, karate
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: jestem aktywna na tym serwerze około 3 lat Smile
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : najbardziej chciałabym dostać tą range ( jeżeli ją otrzymam) na trybie Anihilacja 1 lub Creative 3, gdyż tam spędzam najwięcej czasu
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Jak napisałam powyżej to Anihilacja, Creative i czasami Laboratorium i Real Live
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Na serwerze mogę spedząc około 2/3 h w zależności jak kończę zajęcia
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałam graczom gdy miałam vipa, często podawałam administracji osoby, które np. przezywały, przeklinały i cheatowały i różne inne rzeczy Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Gdy trzeba pomagam innym ludziom, jestem bardzo otwarta na wiele pomysłów jak i rónież mam swoje pomysły, wiele osób mnie na tym serwerze zna jak i z graczy to również z administracji więc dogadanie sie ze mną raczej nie będzie za wielkiego problemu.
Mam nadzieje, że przeczytacie moje zgłoszenie i być może mnie wybierzecie. Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez Kristeeee - 07-12-2016, 01:21 PM
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości