Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#16
Twój nick na serwerze: Bartek998
Wiek: Za 2 Miesiące 13 Lat.
Zainteresowania: Sporty Zimowe, Motorsport (F1), Języki, Informatyka i Gry Komputerowe takie jak: Minecraft, WOT, BF4 itp.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Około 3 Lat.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Najbardziej chciałbym pilnować tryby: Wojownicy Dusz albo Pvp Kits.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Wojownicy Dusz i Pvp Kits
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Na tygodniu około 3-4 Godzin. W weekendy moge nawet spędzić około 6 Godzin na Serwerze Smile
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak, bardzo dużo. Jak ktoś jest nowy na forum lub na serwerze to zawsze staram się ich przywitać. Nawet jak ktoś napisze 'Hej' z osób ktorych już znam to i tak im odpowiadam Smile. Zgłośiłem dużo graczy łamiąc jakikolwiek punkt w Regulaminie Big Grin
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myśle że jestem odpowiedzialną osobą i jestem bardzo konsekwętny. Wiem kiedy ktoś używa niedozwolone modyfikacje. Bardzo lubie pomagać innym ponieważ mi to sprawia dużo przyjemnośći. Lubie zawierać kontakt z innymi osobami. Jak na mój wiek, myśle że jestem bardzo ogarnięty. Znam większość podstawowych komend Jr. Moda i wiem jak się sprawdza innego gracza.
Dziękuje za przeczytanie mojego podania o Jr.Moderatora. Mam Skypa i Teamspeak. Proszę o szansę Tongue
Życze wszystkim powodzenia!
Pozdrawiam Bartek Big Grin


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez Bartek998 - 05-12-2016, 03:18 PM
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości