Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#8
Twój nick na serwerze : lopkuijj
[color=#ff3399][b]Wiek : 13

Zainteresowania : Hmm, oczywiście gry. Lubie projektować i ogólnie lubię mode i mam swoich ulubionych projektantów mody.
Od kiedy jesteś aktywny na serwerze? : Coś około 4-5 lat.
Który tryb chciałabyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałabyś otrzymać rangę Jr.Moderatora?: Ragę chciałabym otrzymać na trybie anihilacji I oraz pvp Classic.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu : Anhilacja I i Pvp Classic.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze : Nie umiem określić czasu, ponieważ chodzę do szkoły i musze mieć czas na nauke. Zależy to również od tego jaki mam tydzień (chodzi mi o sprawdziany). Jak mam "luźny" to coś około 2 - 3 godzinek a w weekendy 4 - 5.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Zgłaszałam przez pewien dłuższy okres graczy z cheatami różnego rodzaju, oraz słowa. Po jakiś czasie przestałam nagrywać graczy z cheatami ponieważ i tak tworzyli multi konta przy tym mnie obrażając. Nagrywam teraz w sytuacji gdzie gracz faktycznie przeszkadza swoją nie sprawiedliwą grą.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Wydaje mi się że mam minimalne szanse co do tej rangi , ponieważ robiłam problemy z błahostek. Teraz się zmieniłam i to chyba na lepsze. O rangę staram się od początku mojej przygody na tym serwerze. Uczyłam się wszystkim komend na pamięć co uważałam za niekonieczne ale może się przydadzą. Chciałabym pomóc serwerowi, aby utrzymać porządek (szczególnie z cheaterami). Chciałabym jeszcze dodać że z całych moich sił będę próbowała pomagać graczom serwera, aby mnie polubili.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez lopkuijj - 05-12-2016, 02:49 PM
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości