Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#3
Witam państwa, życzę wszystkim powodzenia w rekrutacji Smile

Twój nick na serwerze: kubbas007
Wiek: 14 lat.
Zainteresowania: Informatyka, muzyka lat '50 - '80, śpiew oraz kolarstwo.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Bodajże półtora roku.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Najbardziej Creative I i III, gdyż na serwerze Creative I rzadko widywałem administratora, który miałby pilnować tego trybu. (tylko podczas eventów etc.)
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative I i III
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W tygodniu - 1 - 2 godziny, a w piątki i w weekendy nawet do 10 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Staram się tworzyć ciekawe wątki, także zgłaszam osoby, które nadużywają wulgaryzmów. Odkąd mam konto na forum zgłaszam osoby, które łamią regulamin serwera, lecz przed założeniem konta zgłaszałem owe problemy do niektórych moderatorów. Staram się tworzyć miłą atmosferę wokół graczy, nikogo bym nie odtrącił. Przecież jesteśmy równi i powinniśmy się trzymać w grupie Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Potrafię być konsekwentny i ostro przestrzegać regulaminu, lecz na co dzień jestem osobą z wielkim poczuciem humoru i dystansem do siebie. Staram się zawierać kontakty z nowymi graczami i z niektórymi administratorami. McSurvi jest to miejsce, gdzie mógłbym jednocześnie się dobrze bawić i zachować kulturę na serwerach.

Dziękuję za przeczytanie!
Pozdrawiam, Jakub.
Gentleman will walk, but never run.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez Kuba. - 05-12-2016, 02:16 PM
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości