Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#54
[b]Twój nick na serwerze: Parasolka_xd
[b]Wiek: 13
[b]Zainteresowania: Sport, Plastyka  no i oczywiście Minecraft Smile
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Nie pamiętam , ale myśle , że około 2-3 lata
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : Creative 3, Sky Wars 3
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 3 , sky wars 3 , Master Builders
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Różnie , 3-5 godzin Big Grin Mogę czsami przesiedzieć prawie cały dzień przed laptopem Smile
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Zgłaszałam do moderatorów nie odpowiednie zachowanie graczów
[b] Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem uczciwa.Myślę , że jestem godna tego stanowiska , ponieważ dużo czasu spędzam na serwerze . Także kontrolowałabym graczy czy nie łamią regulaminu . Od razu banowałabym graczy o nie odpowiednim zachowaniu. Nie banuje bez powodu . Bardzo dobrze znam zasady , a także komendy .


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016! - przez Parasolka_xd - 02-06-2016, 08:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości