Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#44
Twój nick na serwerze: GhastGM
Wiek:15 
Zainteresowania:Interesuje się sportem dokładnie piłką nożną i siatkówką (ale bardziej piłką nożną) lubie informatyke ale głównie grać na komputerze i grać w minecraft i w lola
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Za chwile wbije na serwer ale spokojnie nad robię (Jestem takim nolifem który nie ma życia i gra 24/h)
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Na survivalu bardziej bym chciał nadzorować bo myśle że dłużej bym na nim grał ale też moge na skyblocku Smile
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Na tym serwerze ogólnie to myśle że dużo bede grał na survivalu ale też skyblocku
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Ooo panie ja bym grał z 8 godz spokojnie no chyba że bym gdzieś jechał to mniej
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie nic nie zrobiłem wystartowałem do rekrutacji bo sznajpier powiedział że jest rekru
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Powinniście mnie wybrać bo bardzo dużo gram i lubi pomagać graczom znam dużo komend i wiem co robie Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016! - przez GhastGM - 30-05-2016, 05:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości