Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#39
1. Prefix wątku o Rangę : [Jr.Mod] XeroV
2. Twój NICK i imię: ]XeroV, Dariusz
3. Wiek: 13 (ukończone)
4. Ile grasz w Minecraft?: Prawie 5lat
5. Co zamierzasz zrobić jako Jr. Mod? To ocziwste, przeważnie jest tak że, tylko banować cheaterów, dawć kicka za słowa, sprawdzać gracza.Ja chcę jeszcze robiłć : eventy, pomagać przy pracach technicznych,karać graczy którzy złamią regulamin, ogarniać forum itp...Głównie to chcę żeby było jak najmniej tych cheaterów. Skrótowo mówiąc pomoc w rozwijaniu serwera.
6. Posiadasz sprawny mikrofon oraz program TeamSpeak3? ( ostateczna rekrutacja na TS3 ! ) : Tak, posiadam.
7. Napisz parę ZDAŃ o sobie: Witam, jestem Dariusz posiadam 13 lat. Jestem osobą kreatywną wyrozumiałą i wesołą . Jestem w dobry sposób nastawiony do życia. Wiem kiedy ktoś oszukuje i wtedy z nim nie dyskutuję a kiedy komuś ufać. Ortografie znam doskonale, nie mam żadnych problemów z językiem polskim. Jeżeli chodzi o naukę to powiem że jest dobrze. Nie powiem bo jakimś geniuszem nie jestem ale słabiakiem też nie.Jestem taki poziom czwórkowo-piątkowy .Nie mam żadnych problemów z towarzystwem, fajnie mi się rozmawia z innymi osobami. Interesuję się sportem (piłka nożna), gram w gry komputerowe, słucham muzyki.
Jestem zarejestrowany na wielu stronach społecznościowych.

Wkurza mnie ludzka głupota.Potem sam nie wiem czy płakać,żałować ,czy się śmiać.

Znam podstawowe komendy pluginów: World Edit, World Guard, Essentials, Authme, Permissons-Ex [..]
Nie mam zamiaru ich kopiuj,wklej z neta ,tylko z głowy na TS3.
Umiem sprawdzać cheaterów przez skypa,również rozpoznam ,czy dany gracz ma cheaty lub nie.
to się mija z celem.Na serwerze poświęcam dziennie 3-5h.

A tak na koniec powiem jedno,jestem bezwzględny i odważny Dlaczego? Bo nie boję się powiedzieć tego czego mam zamiar powiedzieć.Nie chcę żeby było tak że nakłamie i sie będe podlizywał,Chcę sam osiągnąć ten cel bez jakiś znajomości,to się mija z celem.

Jest to moje pierwsze podanie,jeśli nie chcecie mnie to napiszcie bo nie chce wam psuć miłem gry i się pchać do was na chama.

Dziękuję za przeczytanie mojego podania. ^.^
Pozdrawiam was. Smile
~~
Tryb PVP classic skywar noob


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016! - przez XeroV - 29-05-2016, 02:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości