Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#38
Twój nick na serwerze: TheFlafi1279.

Wiek: 13 Lat.

Zainteresowania: Sport.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Około 2-3 lata dokładnie nie pamiętam.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Najbardziej chciał bym na sky wars classic i na pvp classic.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na sky wars classic około 7-8 godzin.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: U mnie to różnie bywa jak jest oczywiście weekend to z 7-9 godzin chyba że jest Poniedziałek,Wtorek i td to, około 4-5 godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem ludzi którzy posiadają nie dozwolone używki że tak powiem (cheaty), ludzi którzy spamią na chacie lub przeklinają i dawałem różne pomysły które by mogły zadowolić graczy.



Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ ja mam dużo wolnego czasu i mogę łapać dużo cziterów dzięki temu. Będę pomagać innym z ekipy administracji między innymi w robieniu jakiś małych eventów lub w sprawdzeniu jakiegoś gracza jeśli nie będzie pewien. Oczywiście ogarniam mniej więcej komendy,podstawy i td. Ogólnie dużo czasu to jest dla mnie jakiś malutki
+ według mnie Smile.

Pozdrawiam ekipe mcsurvi.pl


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016! - przez Flafi12 - 27-05-2016, 01:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości