Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#35
Twój nick na serwerze: melpomena
Wiek: 13 Lat
Zainteresowania: gry komputerowe ,Jazda konna ,nagrywanie filmików ,malowanie
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od niedawna ,gram na skyblock ,ale zaczełam grać na creative
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Chciałabym otrzymać ją na Creative (China)
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Skyblock
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Polecam znajomym wasz serwer ,jeśli znajdzie się jakiś oszust bądź cheater napewno go wtedy zgłosze Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ nie oszukuje ,jestem uczciwa ,nie przeklinam i tak że nie cheateuje oraz nie będę banowała bez powodu Smile Jeśli będzie jakiś gracz obrażał adminów ,napewno wam to przekaże i wspólnie coś z tym zrobimy Smile Dzisiaj postanowiłam że zrobię sobie swoją działkę.Chce żeby była ona "dla graczy" mówiąc to mam na myśli żeby zbudować tam szkołe,domy itd. Chcę zrobić jakby taką działkę do zabawy (zabawy wiecie w stylu np. <<NataliaW:19DemonMiłaWolna>> coś takiego) Smile Chcę dostarczyć graczą więcej atrakcji czyli chcę zrobić taką działkę na której będą mogli bawić się w różne zabawy. Mam pomysł aby tam zbudować (jak już mówiłam) szkołe ale także inne budynki jak np. domy,parki,lasy,opuszczone domy (w lasach) itd. Mam nadzieje że podoba się wam mój pomysł Smile Będę szczęśliwa jeżeli mnie wybierzecie ,ale jeżeli nie ,to cóż :c może w następnych że tak powiem "wyborach" mi się uda. Proszę pomyślcie i dajcie mi znać.
Dziękuje za przeczytanie i wysłuchanie mnie Smile  Heart Angel


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016! - przez melpomena - 27-05-2016, 09:05 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości