Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#32
Smile 
Twój nick na serwerze: oneill

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiek: 16

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zainteresowania: Informatyka, elektronika, science fiction

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Będzie około 3 lat choć pewien nie jestem

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Annihilacja

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Annihilacja, quake craft

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W granicach 6 godzin (zależy głównie od szkoły)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Starałem się namawiać znajomych do gry na mcsurvi a także zgłosiłem trochę cheaterów. Starałem się pomóc graczom mającym problem.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem bardzo kontaktowy, potrafię się świetnie dogadywać z innymi graczami. Tak jak wszystkich denerwują mnie cheaterzy. Nie zgłaszałem ich zbyt dużo ponieważ strzasznie denerwowała mnie ta "walka z wiatrakami". Zgłoszenie cheatera zajmuje średnio 20-30 minut, a założenie multikonta kilka sekund. Jestem także kulturalny i dobrze znoszę nerwowe sytuacje  Smile  .
Kandydowałem już kiedyś tutaj na jr moda i moje podanie zostało zatwierdzone lecz nie przeszłem rekrutacji niestety.Miałem także własny serwer gildie który wzniosłem sam od zera lecz go sprzedałem i (nie wiem czy wogóle jeszcze funkcjonuje) czego teraz nieco żałuję. Z cheaterami miałem do czynienia wiele razy podczas mojej minecraftowej przygody i wiem o nich co nieco. Moja osoba wykazuje się duża kreatywnością i tolerancją, choć czasami przyznam że poniosą mnie nerwy ale co począć, słabość jest rzeczą ludzką. Jestem także nieco leniwy, ale jak już coś postanowię to uparcie dążę do celu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cóż mógłbym pisać jeszcze długo ale nie będę zanudzał.
Mam nadzieję że szanowna Administracja rozpatrzy pozytywnie moje podanie. Big Grin

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozdrawiam
~~ oneill

[Obrazek: flat,800x800,075,f-c,0,75,800,331.u2.jpg]


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016! - przez oneill - 26-05-2016, 07:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości