Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#25
Twój nick na serwerze: Nastka0564
Wiek: 13
Zainteresowania: sport,informatyka,muzyka,gry,zwierzęta,
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze gram już bardzo długo,lecz nie pamiętam od kiedy.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Najbardziej zależało by mi na Freebuild, ponieważ tam najwięcej i najczęściej gram.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Freebuild Smile
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Codziennie gram od 3h do 5h, a jak mam dużo czasu to nawet 7h.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Gdy ktoś łamie regulamin od razu robię zdjęcie i wstawiam na forum. Jak widzę kłótnie z brzydkimi słówkami to od razu ich uspakajam.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ umiem uspokoić graczy i utrzymać porządek, a że mam dużo wolnego czasu, mogę ich pilnować dłużej Smile. Jestem miła i przyjacielska. Zawsze pomagam nowym graczom i nie tylko. Jestem tu już długo na tym serwerze, więc myślę, że się nadaje na to stanowisko. Mam jeszcze dużo pomysłów na to, co możemy dobudować lub zrobić.
Pozdrawiam Nastka


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016! - przez Nastka0564 - 23-05-2016, 07:57 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości