Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#17



Twój nick na serwerze: 
Marychuaen.

Wiek:
Prawie, że 14.

Zainteresowania: 
Origami, informatyka, badminton oraz od niedawna pisanie skryptów do MC.


Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 
Od ok.8 miesięcy z przerwami.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?
Najbardziej zależy mi o rangę na serwerach SkyBlock, oraz na PVP Classic.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
SkyBlock+, Jail, PvP Classic oraz SkyWars'y.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
W tygodniu od 4 do 6 godzin dziennie, natomiast w weekend i święta od 5 do 7 godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Owszem, że tak. Zgłaszałem graczy ze wspomagaczami, łamiących regulamin, reklamujących inne serwerownie itd.
Zgłaszałem również różne błędy, oraz propozycje dot. serwerów.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Cóż mogę opowiedzieć, jeśli chodzi o doświadczenie jako Moderator itp. jest ono duże. Rangi posiadałem na serwerach mniejszych, jak i większych. W razie jakichkolwiek wątpliwości, mógłbym podać ip owych serwerów, ale wracając do tematu, dlaczego akurat mnie? Tak jak już wspominałem, jestem osobą doświadczoną, rzetelnie wykonuje powierzone zadania/obowiązki. Na serwerze widnieję dosyć często, odpowiadam na liczne pytania nowych graczy, jak i starszych. Wspomagacze, jako wspomagacze umiem rozpoznać (widać to po moich licznych skargach na graczy z owymi wspomagaczami). Nie znoszę, jak jakikolwiek gracz użyje różnego typu wulgaryzmów, tak samo jest i w rzeczywistości, ogólnie ujmując, jestem na to "uczulony". Jestem osobą ogarniętą, jak i cierpliwą. Z chęcią pomagam innym, w różnych problemach, zaczynając od psychicznych, jak i fizycznych. Ortografia, jak i interpunkcja jest u mnie na poziomie, nie popełniam licznych błędów ortograficznych.




~~Dziękuje za przeczytanie.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016! - przez Marychuaen - 22-05-2016, 12:06 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości