Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#10
Twój nick na serwerze:  AndrzejKlepper
Wiek: 15
Zainteresowania: kolarstwo górskie,języki,gry komputerowe
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od niedawna; dużo gram na skyblock+
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Zależy mi na trybie skyblock+
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: skyblock+ / spędzam tam dużo czasu i już oswoiłem się z tym trybem Big Grin
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Myślę, że w okolicach 2h w tygodniu [w niedziele więcej].
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłosiłem gracza, którego podejrzewałem o wspomagacze, bardzo często pomagan na skyblocku osobom mającym problem z komendami i warpmi Wink
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Myślę, że idealnie wpasuje się w ten serwer. Wcześniej dużo czasu spędzałem na serwerach mających po 80 slotów i dobrze mi szło. Szybko poznaję obsługe pluginów, więc komendy nie będą dla mnie problemem. Lubię stosować taktykę "jako gracz" - być graczem danego trybu i wyłapywać cheaterów/nieprzyjemne osoby właśnie z poziomu gracza Smile Na skyblock często zdarza się ż ktoś jest podejrzewany o wspomagacze, zaspamowuje czat, reklamuje inne serwery, ale nic nie można z tym zrobić :c- myślę, że mogłbym podjąć nad tym nadzór.


//////reputacja niska przez dziwną osobę xd//////


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016! - przez AndrzejKlepper - 21-05-2016, 08:43 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości