Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#9
Twój nick na serwerze: xxsweg_yoloxxx
Wiek: 11 lat
Zainteresowania: Broń palna / Nerf
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 1 rok
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? na serweże: WaterBlock
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: MasterBuilders / -> WaterBlock <- / Wojownicy Vs Potwory 2
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy, czasami 5 godz ,a czasami od 15:00 do 4 rano( ale częściej do 4 rano Big Grin )
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? na serwerach próbowałem sie skontaktować z adminem
by zgłosić cheaterów, ale zero reakcji :O
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bo jestem uczciwym graczem, nie banuje
bez powodu, W dniu 20.05.2016 kilku gości obrażało Adminów , a ja tylko patrzyłem na czat i nic nie mogłem zrobić,
A z tymi umiejętnościami mógłbym pilnować porządku na serweże , zwaszcza że takie zachowanie niektórych
graczy poprostu wkuża włączając mnie Sad Ze mną ten serwer będzie pozbawiony od cheaterów , gości który obrażają Adminów Itp.

Sory za bałagan w podaniu - xxsweg_yoloxxx


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016! - przez xxsweg_yoloxxx - 20-05-2016, 09:34 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości