Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#5
Twój nick na serwerze:DoklawerPL
Wiek:24
Zainteresowania:Muzyka, Filmy, Technologia i Gry
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od 3  tygodni
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? FreeBuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:po 4 w tygodniu w zależności jaki mam grafik w pracy i weekendy mam wolne.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zalogowałem się i pomogłem kilku graczom na początku ich rozgrywki.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Mam bardzo duże doświadczenie jako Administrator servera, moje początki zaczynają się od Aplikowania na serverze Polscy Minecrafci(aktualnie sieć upadła) Potem Starałem się o Administratora na serverze OzoneLandia(Aktualnie server już nie aktualny). W między czasie myślałem nad założeniem własnego servera który utrzymał się przez około 2/3 lata. w między czasie aplikowałem na stanowisko administracyjne na serverze SkyBlock(nazwy nie pamiętam). Jestem dobrym administratorem i trzymam się regulaminu 1 do 1 wraz z wytycznymi przełożonego. Jestem ogólnie pozytywnym człowiekiem i zawsze nastawiam się pozytywnie więc na pewno nie zawiodę Administracji. Mam nadzieję na owocna współpracę.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016! - przez Amaterasu Omikami - 19-05-2016, 02:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości