Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XperiomichuDostałem bana na całym Serwerze za nic .
#12
(19-03-2015, 06:00 PM)Kluczownik napisał(a): Kolejny dowód na to, że Kaka nie nadaje się na moderatora, jeśli sam nie umie ocenić czy ktoś ma killaurę i banuje za to że ktoś nie pokazał screena. W regulaminie nie ma nic na ten temat więc gracz nie ma obowiązku obowiązku pokazywania czegokolwiek jeśli nie ma na to ochoty. Skoro moderator nie może udowodnić cheatów nie może banować bo tak mu się podoba. Jestem za unbanem.

Kakakoja a KakaVsPompa666 to dwie różne osoby, wystarczy czytać ze zrozumieniem, kogo sprawa dotyczy.

Gracz nie musi pokazywać czegokolwiek, ale skoro jest podejrzany o cheaty i na własne życzenie rezygnuje z szansy na obronę, którą dostał od moderatora, to wybacz, ale czasowy ban się należy. I w tym wypadku nie ban za cheaty, bo tu pewności nie było, ale za lekceważenie administracji.

My poświęcamy nasz wolny czas, żeby graczom na serwerze grało się lepiej, żeby wyeliminować cheaterów i dzięki temu poprawić komfort gry. Wkładamy w to dużo wysiłku i serca, bo zależy nam na tym, żeby serwer funkcjonował jak najlepiej. Naprawdę tak trudno wykazać się dobrą wolą i poświęcić te 5 minut na wyjaśnienie wątpliwości?

Ja zdecydowałam o tym banie, więc proszę bardzo, składajcie tę skargę na mnie.


Wiadomości w tym wątku
RE: Dostałem bana na całym Serwerze za nic . - przez gosia22 - 19-03-2015, 06:14 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości