Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KluczownikSkarga na łamanie prawa przez moderatora Kakakoja
#9
Kakakoja faktycznie udostępnił adres IP, ale nie działał w złej wierze a to już jest duża różnica. Dodam również, że owa osoba jest niepełnoletnia.

(15-03-2015, 06:56 PM)Kluczownik napisał(a): Dodam, że w dniu dzisiejszym odnotowałem wyraźny spadek wydajności internetu, podczas sprawdzania połączeń przychodzących widniały dwa obce adresy, doznałem więc szkody, która nastąpiła w wyniku udostępnienia mojego ip.

Aby móc udowodnić spadek prędkości internetu wynikający z udostępnienia adresu ip są potrzebne wykresy wydajności z paru dni, dodatkowo codziennie każdy komputer jest atakowany przez różne spyware czy robaki i udowodnienie, że to jest faktycznie przyczyną raczej jest niemożliwe.

(15-03-2015, 08:32 PM)Kluczownik napisał(a): Policji i prokuratora nie będzie obchodziło zdegradowanie jakiegoś moda, tylko ukaranie Was jako że jest on członkiem administracji o udostępnianie poufnych danych użytkownika.

Aby Policja czy Prokuratora mogła ukarać serwer McSurvi.pl gracz KakaKoja musi być zatrudniony na umowę zlecenia czy pracę i uzyskiwać z tego tytułu korzyści materialne.
(15-03-2015, 06:56 PM)Kluczownik napisał(a): [quote='Kluczownik' pid='2825' dateline='1426451552']
A przy takich okazjach wychodzą inne sprawy, takie jak kwestia zarejestrowania działalności i odprowadzania podatków od przychodu, bo jakoś nie mam pewności, czy od każdego konta Vip czy innego pakietu z itemshopu odprowadzane są podatki w odpowiedniej wysokości.
Mikropłatności są obsługiwane przez firmę DotPay.Pl i zapraszam do zapoznania się z regulaminem tej firmy jak i odprowadzaniem podatków.


Do tego jutro zostaną przejrzane logi serwera ze wszystkimi wypowiedziami graczy : Kluczownik ,MR_Nestea
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Wiadomości w tym wątku
RE: Skarga na łamanie prawa przez moderatora Kakakoja - przez Admin - 15-03-2015, 11:27 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości