Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KluczownikZbiorowa skarga na moderatora Kakakoja
#9
@Etrayy
Dziękuję za ofensywną interwencję, cieszę się że administracja nie jest bezkarna.

@yolobiczess
"Ciezko wam jest napisac na czacie, nie bij mnie, nie widze Cie?"
W takiej chwili ucieka się jak najdalaj, jak ktoś z vanisha zabiera Ci 3 serca jednym uderzeniem, pomimo posiadania prot 4, a nie pisze na chacie.

"bo go zwyczajnie nie stosuje"
Zwyczajnie jest tutaj słowem kluczowym.

"Tez mamy swoje zycie prywatne i czasami mamy prawo do odpoczyku. "
Macie prawo do odpoczynku ale podejmując się rangi macie obowiązek służyć dla serwera, jeśli komuś zachce się odpoczynku może wyjść z serwera i iść na spacer, na serwerze ma bezwzględnie pomagać graczom. Byłem właścicielem dobrze prosperującego serwera wiec wiem jak to działa.

@Grell
"Edit@Ad3. I może zechcesz się upierać, Kluczowniku, że nie złamałeś żadnego punktu w regulaminie, hm? http://oi62.tinypic.com/2nq5q3n.jpg"
Pierwszy raz widzę na oczy nicki które są moimi rzekomymi multikontami, gram tu od 3 dni i tylko na jednym nicku, Authme ma wiele bugów.

"To samo się powtarza, pomimo mojego braku vanisha (a dla was go miałem, co z tego, że na vanishu nie da się nikogo uderzyć, pfff) daliście radę mnie uderzyć, i to nie raz."
Dziwne, że dla dwóch osób występuje ten sam bug, coś w tym musi być. A co do reszty to jeśli kiedykolwiek grałeś na paczkach modów, to wiesz, że jeśli coś się bije należy atakować powietrze dookoła bo przeciwnik gdzieś jest.

"że mogę wam pokazać lokalizację seta prot 4, czy jest w tym coś złego?"
Znam lokalizację, ale nic mi z niej jeśli skrzynki były opróżnione, a ja po 5 minutach gry straciłem najlepsze eq.

"Nie złamaliście żadnego punktu z regulaminu? Spójrzcie na punkt 1 i 2."
Choćbyś szukał pod lupą nie znajdziesz ani jednego przekleństwa z mojej strony, radzę wypowiadać się rzetelnie.

"Perfidny? Pierwsza obraza, hoho"
Odsyłam do słownika po definicję obrazy, to są jedynie słowa określające w kulturalny sposób daną osobę.

"Nie, za obrazę (mnie) to ja mogę uznać wypowiedź Nestea odnośnie mojego "braku angielskiego w szkole"."
To również nie jest obraza, jeśli ktoś nie zna podstaw angielskiego w dzisiejszych czasach, to można uznać to za niedoedukowanie.

Co do reszty Twojej wypowiedzi, zwykłe lanie wody, bardzo dobrze, że karma Cię dosięgła, teraz jesteś na cienkiej czerwonej lini pomiędzy administracją i zwykłym graczem, może Cię to czegoś nauczy.

Odmeldowuję się, pozdrowienia dla wszystkich ogarniętych


Wiadomości w tym wątku
Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Kluczownik - 15-03-2015, 02:46 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Grell - 15-03-2015, 04:12 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Etrayy - 15-03-2015, 10:55 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Kluczownik - 15-03-2015, 12:08 PM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Grell - 15-03-2015, 12:34 PM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Etrayy - 15-03-2015, 12:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości