Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KluczownikZbiorowa skarga na moderatora Kakakoja
#8
Ja tylko dorzucę jedno, bo dobrze, żeby gracze o tym wiedzieli. Z vanishem jest problem. Nawet jeśli nie używamy vanisha, to część graczy, która weszła na serwer później niż dana osoba z administracji, nie będzie admina/moderatora/junior moda widziała. I to nie jest wina osób z administracji, tylko pluginu. Jedynym sposobem jaki znam, żeby ktoś mnie w takiej sytuacji zobaczył, to włączyć vanish i go wyłączyć. I niestety trzeba bardzo często tę czynność powtarzać. Ja grając na skywarsach włączam i wyłączam vanish przed każdą areną, dzięki temu unikam sytuacji, że któryś z graczy mnie nie widzi. Tak samo jest niestety na serwerze PVP. Jeżeli chcemy się bić z graczami, to niestety trzeba ten vanish włączać i wyłączać co kilka minut. Jest to uciążliwe, ale niestety konieczne, żeby nie dochodziło do takich nieporozumień.


Wiadomości w tym wątku
Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Kluczownik - 15-03-2015, 02:46 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Grell - 15-03-2015, 04:12 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Etrayy - 15-03-2015, 10:55 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez gosia22 - 15-03-2015, 11:47 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Grell - 15-03-2015, 12:34 PM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Etrayy - 15-03-2015, 12:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości