Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KluczownikZbiorowa skarga na moderatora Kakakoja
#7
Co do samej skargi. Ciezko wam jest napisac na czacie, nie bij mnie, nie widze Cie? A nawet jesli nie macie koxow, porzadnej zbroi, to kazdy was moze zabic, przypominam za kadym razem gdy padacie i sie odrodzicie, mozecie isc po koxy, seta ktorych na mapach jest pelno, a jak nawet nie wiecie gdzie sa, zawsze mozna sie kogos spytac.
Bylam swiadkiem juz kilka razy gdy kakakoja bil sie z kims na pvp i jakos nikt nie mial problemu, ze kaka bije z v, bo go zwyczajnie nie stosuje. I co do samych cheatow jaki jest sens pisania, ze ktos je ma, gdy ich zwyczajnie nie ma? Zaden, wiec gdybyscie nawet nic nie mieli to nikt by was nie osadzal o to, a co do ss, co z tego ze mozecie miec czystego minecrafta? cheaty mozna w kazdej chwili usunac zrobic ss i zainstalowac jeszcze raz i probowac zrobic z nas glupich adminow. Smile

A Gucio z tego co widze jestes zle poinformowany, jesli uslyszales w plotkach o degradzie tornadoxa za osadzanie o cheaty, to w sumie wdl mnie nie chodzilo tylko o to. Poza tym admin tez czlowiek i ma prawo napisac, dajcie mi spokoj czy cokolwiek gdy siedzi na serwerze kilka godzin, a wy potraficie pytac o to samo 20 razy mimo, ze macie odpowiedz a potem grozicie degradem, banem, skarga. Tez mamy swoje zycie prywatne i czasami mamy prawo do odpoczyku.

Jak dla mnie skarga bezsensu, pozdrawiam.


Wiadomości w tym wątku
Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Kluczownik - 15-03-2015, 02:46 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Grell - 15-03-2015, 04:12 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Etrayy - 15-03-2015, 10:55 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez yolobiczess - 15-03-2015, 10:59 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Grell - 15-03-2015, 12:34 PM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Etrayy - 15-03-2015, 12:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości