Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KluczownikZbiorowa skarga na moderatora Kakakoja
#5
Musze sie dolaczyc do skargi , poniewaz gracze maja racje , ze kakakoja naduzywa wladzy i nie zbyt ladnych slow uzywa -czasami-
Np ostatnio gracz poprosil kakakoje , aby sprawdzil jego watek na forum , to on cos takiego odpowiedzial : Mam to w nosie , chce spedzic jeden spokojny wieczor , ss niestety nie mam ale bylo to pare dni temu wiec pewnie piorun bedzie mogl sprawdzic w logach . Poza tym , pisal mi , ze lepiej z nim Kosy nie miec , brzmi to dla mnie troche , tak jak uzywa moda zeby grozic ludziom i sie czuc wyzej w hirarchi.
Ostatnia rzecz , to z tego co pamietam i sie dowiedzialem , tornadox na skywarsach dostal degrada na skywarsach , bo oskarzal niewinnych graczy za killauree nie jest to samo tutaj u kakakoji? typki wyslali ss ze nie maja , a on pisal.
Pewnie i tak nic nie zrobicie , bo etrayy ochroni kakakoje...


Wiadomości w tym wątku
Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Kluczownik - 15-03-2015, 02:46 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Grell - 15-03-2015, 04:12 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Gucio41 - 15-03-2015, 10:33 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Etrayy - 15-03-2015, 10:55 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Grell - 15-03-2015, 12:34 PM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Etrayy - 15-03-2015, 12:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości