Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skarga
#3
Ale mnie nie chodzi o bana ok . Niechodzi tu tez o poczucie humoru ani obrazanie nikogo czy brak mi odwagi hmm nie skoro tu pisze tzn ze. Co zrobilem dla servera hmm kupowalem vipy i wasze waluty dorzucajac sie wam do chleba z ktorego i tak nic nie mialem wiec niemow mi ze nic niezrobilem a tak pozatym to nie moj serwer i mi na tym nie zalezy place wam nic z tego niemam bo czyscicie eq wy jestesci od tego zeby poprawic komfort gry nie miej do mnie pretensji za cos na czym mi naie zalezy administracja jest od prowadzenia a gracze sa od grania i kupowania rang w waszym sklepie bo nikt mi niepowie ze pieniadze sie nieliczą. Ceny w waszym sklepie sa tak wysokie ze omg ogolnie jestem od jakiegos czasu przeciwnikiem microplatnosci Gralem w ta gre tylko dla przyjemnosci chodz i tak szczegolnie jej nie lubie . Kolejna sprawa nie cheatowalem od zawsze tylko od kad uswiadomilem sobie ze to niema sensu bo i tak 3/4 gra na huzuni nie usuniecie wszystkich cheaterow . Denerwujace jest tylko to ze zglosilas mnie wtym momencie kiedy jeszcze sama cheatowalas . Nie chodzi mi o roliczanie nikogo z jego / jej bledow chodzi o sam fakt . Jak tu nie mowic o hipokryzji skoro mowisz ze wszyscy powinni grac uczciwie a sama robiłas podkreslam aś w przeszlosci . Temat nicku pozostawiam bez komentarza poniewaz to moja osobista sprawa. Moze lepiej by bylo jakbysmy wszyscy zainstalowali cheaty poniewaz wszyscy mamy do tego dostep i bedzie wyrownany poziom. Rozmawiam z toba jezykiem ktorym niepasuje mowic o ta blachej sprawie jak minecraft rozmowa o czyms takim powinna byc luzna i potoczna a nie jak kuzwa z adwokatem czy z innym prezesem. Z takim jezykiem nie poszedl bym nawet na rozmowe o prace . To jest tylk gra a traktujecie ja jak lepiej niz zycie . Ludzie ogarnijcie sie to tylko gra !!!!!!!!


Wiadomości w tym wątku
skarga - przez 1234skarga1234 - 03-12-2014, 10:14 PM
RE: skarga - przez gosia22 - 03-12-2014, 11:49 PM
RE: skarga - przez 1234skarga1234 - 04-12-2014, 01:20 PM
RE: skarga - przez gosia22 - 05-12-2014, 10:09 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości