Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skarga
#2
Przede wszystkim zacznijmy od tego, że brak ci odwagi, żeby podpisać się swoim nickiem z minecrafta. Potrafisz jedynie oskarżać innych sam kryjąc się za anonimowym nickiem. To pewnie według ciebie świadczy o dorosłości. Gratuluję poczucia humoru.

A odpowiadając na twoje zarzuty: 1) nie chwalę się swoim wiekiem, większość ludzi na serwerze do dzisiaj nie wie, ile mam lat, chociaż wiele osób mnie o to pytało; 2) nie jestem stronnicza, banuję każdego, u kogo widzę cheaty; i nikogo nie banuję na dzień dobry permanentnie, każdy ma szansę dalej grać na serwerze, jeśli zrezygnuje z cheatów; skoro ty dostałeś perma, to znaczy, że nie pierwszy raz zostały u ciebie znalezione cheaty; 3) nie jestem adminem, tylko moderatorem i nie mam aspiracji, żeby kiedykolwiek być adminem; 4) miałam przez chwilę set 4/3, jak połowa serwera; tylko że ja sama go usunęłam, w przeciwieństwie do większości osób, które nie widziały w kopiowaniu eq nic złego i były święcie oburzone, że ktoś ich tego kopiowanego eq pozbawił; a część z nich po wyczyszczeniu następnego dnia szła dalej kopiować itemki; 5) nie nabiłam sobie punktów na kopiowanym eq; tak się składa, że zanim się jeszcze zaczęła cała afera z kopiowaniem, miałam na skywars pro diaksowy set, angel sworda (bo w czerwcu miałam vipa) i wszystko, co można było wtedy kupić w sklepie, a na koncie trzy tysiące punktów.

W przeciwieństwie do wielu osób potrafię się uczyć na błędach i wyciągać konstruktywne wnioski z różnych sytuacji. Dzięki całej tej aferze z kopiowaniem itów bardzo dużo dowiedziałam się o serwerze i moją wiedzą podzieliłam się z administracją. Poświęciłam mój czas, żeby oczyścić serwer z osób grających na cheatach i z kopiowanych itemków, żeby można było nareszcie normalnie grać na skywarsach. A ty co zrobiłeś dla tego serwera? Nic, prawda?

Skoro nie podoba ci się serwer i gra w minecrafta, nikt nie każe ci tu przecież grać. Życzę powodzenia w dalszym życiu i radzę ci dokładnie zapoznać się ze znaczeniem słowa "hipokryzja", bo jak dla mnie cały twój post jest doskonałym tego przykładem.


Wiadomości w tym wątku
skarga - przez 1234skarga1234 - 03-12-2014, 10:14 PM
RE: skarga - przez gosia22 - 03-12-2014, 11:49 PM
RE: skarga - przez 1234skarga1234 - 04-12-2014, 01:20 PM
RE: skarga - przez gosia22 - 05-12-2014, 10:09 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości