Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#26
1. Twój nick na serwerzeBig Grineim
2. Wiek:17
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnymConfusediłownia,gry,

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?;2018 na wielu kontach
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?;na ts byłem dużo aktywny w 2019 r. teraz mniej ale mogę być tam cały czas
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?; kiedyś miałem kontakt z airfoce
7. Twój nick na Team Speak-u:deim

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?/creative/obydwa skyblocki ,jail
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?,10godzin
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? zdecydowanie creative można tam poznać naprawdę wiele wspaniałych osób
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? oczyszczałem ją z toksycznych graczy robiac ssy i wysyłając do administracji
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? serwer będzie piękniejszy w tedy i bedzie mniej toxic player

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? dogłębne nadzorowanie chatu na serwerze eliminacja wszelkich wulgaryzmów
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?; umiem ładnie budować czego przykładem mogą być moje działki (: ale mam też chęć nauczenia się nowych rzeczy


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020 - przez deim69 - 18-12-2020, 02:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości