Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#20
1. Twój nick na serwerze: MrSandKing
2. Wiek: 14
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W czasie wolnym z miłą chęcią spędzam czas przy programowaniu, luźno pogadać ze znajomymi. Moim zainteresowaniem jest również gra w koszykówkę oraz siatkówkę.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Od 2017 roku
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Jestem aktywny od 2019 roku, wedle daty pierwszego wejścia na serwer, jest to 27.05.2019r, jednak jestem mniej więcej od lutego 2019 roku.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Niestety nie, jednak chętnie poznam ekipę tego serwera.
7. Twój nick na Team Speak-u: MrSandKing

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? KitPvP, SkyBlock+
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 2-3h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam tryb KitPvP - pomimo swojej kilkuletniej prostoty, brak większych zmian, gra się na nim przyjemnie. Podoba mi się system, założenie rozgrywki, które nie polega na skomplikowanych mechanizmach, a na prostocie - wybierz zestaw, walcz, ulecz się zupkami w trakcie walki lub po. Poleciłbym ten tryb poprzez zaznaczanie, iż nie trzeba przy nim główkować.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem graczy, błędy i literówki również się zdarzało.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem zaufaną, sprawiedliwą, odpowiedzialną osobą, która wie jak się zachowywać. Mam świadomość tego co robię i liczę się z konsekwencjami. Potrafię współpracować w zespole oraz świetnie się z nim dogaduję.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Rzeczą którą chciałbym zrobić, jest zaktualizowanie trybu KitPvP. Mam pomysł, co można dodać i zmienić. Niektóre zestawy zmienić, balans wprowadzić między nimi oraz przetłumaczenie niektórych rzeczy, które nie są przetłumaczone (Czyli moje ulubione zajęcie).
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Owszem, posiadam umiejętności programistyczne. Potrafię pisać skrypty, pluginy oraz mam chęć nauki nowych rzeczy oraz doszkolenie obecnych.

Edit: Przykro mi, jednak rezygnuję z kandydatury na stanowisko Helpera ze względu na aktywność. Życzę powodzenia innym użytkownikom.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020 - przez MrSandKing - 06-12-2020, 10:20 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości