Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#17
Witam.
1.BrzezixPL.
2.18 Lat.
3.Uwielbiam Grać w Gry Komputerowe NP: MINECRAFT CS:GO,wychodzę ze znajomymi.
4.Gram na MCSURVI Od Roku :]
5.Na TeamSpeaku jeszcze nie dołączyłem ponieważ nie miałem takiej potrzeby,Ale jak wygram będę uczestniczyć zawsze w wybranym przez administracje czasie.
6.Nie nie miałem potrzeby,Ponieważ nie miałem żadnych problemów z serwerem :]
7.Brzezin
8.więc tak najczęściej uwielbiam te tryby i nadzorowałbym: PVP CLASSIC,SURVIVAL,KITS PVP.
9.Zależy wszystko od Nauki i czasu w tygodniu ale w weekendy Na pewno ok 5Godź dziennie albo więcej,w tygodniu max 3.
10.Jest to mój najbardziej polecany tryb i grany czyli PVP CLASSIC,Bawię się dobrze szukając skrzynek po mapach,ogólnie mapy są bardzo ciekawe i jest ogromny wybór niż na innych serwerach,posiadające świetne HitBoxy,Miła atmosfera zawsze jest widziana,i chyba to tyle z najważniejszych cech tego serwera. :]
11.ogólnie to pomagałem w różnych problemach graczom i większości pomogłem.
12.Dlatego Powinien zostać wybrany ponieważ jestem osobą dojrzała mam już swój wiek wiem z czym się liczę i chciałbym jak najbardziej pomóc administracji,w utrzymaniu porządku na serwerze MCSURVI.
13.Moje zdanie na temat tego serwera jest na tyle dobre i jest wszystko w porządku że nie trzeba na razie nic zmieniać chciałbym tylko sprawdzać nie uczciwych graczy żeby się innym lepiej grało.
14.więc tak jestem otwarty na różne nowe pomoce nauki,kiedyś byłem jednym z administratorów więc coś ogarniam z pisania komend,budowanie jest moją lepszą stroną,znam dobrze język Angielski a tak że trochę Niemieckiego.

Pozdrawiam
BrzezixPL Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020 - przez BrzezixPL - 03-12-2020, 03:26 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości