Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#15
1. Twój Nick na serwerze: PolishOriginaL

3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Interesuje się szczególnie motoryzacją jak i informatyką, w wolnym czasie bardzo często spotykam się ze znajomymi, gram również bardzo dużo w przeróżne gry oraz gdy jest letni sezon jeżdżę motocyklem.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
Na serwerze jestem aktywny bodajże od około 6 lat, z przerwami.  
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
Aktywny jestem od 06.11.2020. Wcześniej praktycznie nie spędzałem czasu na Team Speak-u, ale coraz częściej jestem i mogę spędzić po parę godzin dziennie, oczywiście z przerwami.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
Tak mam kontakt z administracją.
7. Twój Nick na Team Speak-u?
PolishOriginaL
8. Które tryby nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Oczywiście wszystkie tryby starałbym się nadzorować, ale przede wszystkim classic pvp oraz kit pvp. Ponieważ zazwyczaj tam jest najwięcej osób które mają wspomagacze.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
Na serwerze jestem codziennie, spędzam około 8-10 godzin.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co  w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś  innym ten tryb?
Z wszystkich trybów znam najbardziej classic pvp, ponieważ spędzałem tam najwięcej czasu.  Podoba mi się w nim rozmaitość rozgrywki, jest dosyć dużo map aby pozbierać przeróżne itemy, jak i walki z innymi graczami są urozmaicone bo nie każdy ma te same rzeczy co przeciwnik.  Ten tryb poleciłbym osobom które grają w podobne tryby typu zbieranie itemów oraz ich ulepszanie.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl
Zgłaszałem graczy którzy mieli wspomagacze oraz ci którzy nie przestrzegali regulaminu. Pomogłem administracji z pewnymi Bugami na mapie, aby już nie występowały. Również pomagam nowym graczom, którzy np. nie znają komend lub nie wiedzą o co chodzi na tym trybie, staram się wytłumaczyć wszystko po kolei.
12. Dlaczego  właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Moim zdaniem idealnie pasowałbym na to stanowisko, ponieważ jestem odpowiedzialny, konsekwentny, miły a także pomocny.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
Po dołączeniu do administracji chciałbym zrobić nowe kity do kit pvp, również dodać suffixy aby urozmaicić rozgrywkę. Myślę, że byłby to fajny sposób aby wydać zaoszczędzone monety nie tylko na kity a i na suffixy. Omówił bym to z resztą administracji czy to będzie pasować i czy nie będzie to psuło rozgrywki, jeśli się każdy zgodzi na ten pomysł , to na pewno pomogę aby to dodać i żeby dobrze to działało.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
Posiadam umiejętności w budowaniu różnych budowli, języki obce mi najbardziej znane  to angielski oraz niemiecki, ale nadal się uczę tych języków. Pisać skryptów nie bardzo umiem ale bardzo chciałbym się tego nauczyć jak i innych ciekawych rzeczy.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020 - przez PolishOriginaL - 02-12-2020, 09:39 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości