Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#13
1. Twój nick na serwerze:Mój nick na serwerze to __DarkWhite__ .
2. Wiek:Mam 17 lat.
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Interesuję się komputerami, motoryzacją i muzyką.W wolnym czasie lubię grać na komputerze, spędzać czas ze znajomymi, grać w piłkę nożną.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Jestem aktywny na serwerze od 2018/2019.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Niestety nie jestem aktywny na waszym Team Speak-u ,ale to się zmieni.Na Team Speak-u i na Discord spędzam tyle czasu ile gram od 4 do 10h.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
Nie mam kontaktu z administracją serwera na Team Speak-u.
7. Twój nick na Team Speak-u:_DarkWhite_

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Tryby które bym nadzorował posiadając rangę Helpera to:Creative, PvP Classic, PvP Kits, SkyBlock i Survival.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? Na serwerze mogę spędzać od 4 do 10 godzin.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
Najlepiej znam tryb creative. Najbardziej podobają mi się na nim ciekawe budowle graczy.Poleciłbym ten tryb innym ponieważ jest on najbardziej uniwersalny i każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłosiłem 2 graczy ,którzy bugowali budowanie poza działką.Pomagałem nowym graczom którzy nie znali komend.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Jestem dość rozsądną,zaangażowaną osobą,lubię pomagać innym.Gram dość długo w mc więc potrafię rozpoznać/znaleźć cheaty. Łatwo nawiązuje kontakt z graczami.Chciałbym pomóc w rozwoju serwera.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Po dostaniu się do administracji chciałbym urozmaicić graczom rozgrywkę.Chciałbym co jakiś czas robić eventy. Chciałbym jak najbardziej pomóc administracji.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Potrafię budować oraz chcę nauczyć się nowych rzeczy np.:chciałbym nauczyć się pisać skrypt.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020 - przez __DarkWhite__ - 02-12-2020, 03:34 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości