Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#7
1. Twój nick na serwerze: StasiuChmurka
2. Wiek: 22
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Granie na komputerze bądz konsoli, majsterkowanie przy elektronice, praca po 8h xd
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Od początku roku 2019
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Przeważnie siedzę na Dc
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Niestety nie mam
7. Twój nick na Team Speak-u: Aktualnie brak
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Głównie Creative tam siedzę najdłużej
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 4-6h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Creative, uwielbiam budować i poleciłbym każdemu ten tryb żeby pograc ze znajomymi i razem pobudować (Już kilku poleciłem i grają do dzis ;>)
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Jeśli gracze coś pytają na czacie to próbuje pomóc i odpowiedzieć np: jak ktoś nie zna komend lub coś w tym stylu oraz zgłaszam graczy jeśli wyzywają kogoś po rodzicach lub nadużywają wulgaryzmów.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ gram strasznie długo w mc, wiem że miałbym bardzo dużo czasu na siedzenie na mc i na ts3 i nie mam na serwerze żadnych wrogów którzy mogli by mi w tym zaszkodzic ;>
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Chciałbym poprostu być aktywny na serwerze codziennie i pomagać graczom, wysłuchac ich prośb bądz skarg i oceniac ich budowle.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Skryptów niestety nie potrafię pisać, potrafię budować ,dużo tego nie jest lecz jestem otwarty na wszelkie nauki ;>
Pozdrawiam Angel


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020 - przez StasiuChmurka - 01-12-2020, 08:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości