Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#6
1. Twój nick na serwerze:69Ez0rk4
2. Wiek:15
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:grac w gry np mc,cs,among us

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? od poczatku 2020
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? nie uzywam ts
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? nie
7. Twój nick na Team Speak-u: brak

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Pvp kits
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 4-5h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? kits pvp podoba mi sie spolecznosc jaka na nim gra
polecilbym dlatego ze jest tu fajna spolecznosc

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? pomagam nowym gracza
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? moim zdaniem bylbym dobrym helperem z tego powodu ze jestem pomocny dla innych graczy oraz mily

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? chcialbym naprawic puste hity na pvp kits oraz dodac wiecej klas
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? moge uczyc graczy pvp bo jestem troche zaawansowany


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020 - przez 69Ez0rk4 - 01-12-2020, 02:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości