Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Zamknięcie Serwera McSurvi
#11
Szczerze naprawde szkoda bo wiele wspomnien fajnie sie gralo i tez milo bylo poznac wiele osob Smile   Heart Wink

no szkoda Sad ale no niestety
Odpowiedz
#12
Dzięki wszystkim za spędzony czas fajnie się grało przez wszystkie lata ;(
Odpowiedz
#13
To wszystko reptilianie. Smieszne? Nie wydaje mi się. 3 tysiace lat temu zbudowali piramide cheopsa i 3 tysiace lat pozniej zamykaja mcsurvi. To wszystko bylo zaplanowane, po dodaniu mapy aztec mialem wizje jak przylecieli i zbudowali tamte piramidy. To nie jest smieszne. Koniec jest bliski, informujcie znajomych, zegnajcie sie z rodzina. Stop NWO.
Odpowiedz
#14
Dziękuję każdemu za wspaniałą grę na tym serwerze, za te piękne lata. Będę tęsknić za serwerem i za tymi wszystkimi osobami.
Będzie mi brakowało serwera, myślę że spotkamy się kiedyś na innym serwerze.
Bardzo szkoda, ale niestety tak bywa.
Odpowiedz
#15
Dziekuje za te wszystkie lata. Po prostu bylo zaje*iscie
Odpowiedz
#16
Bende pamiental swojego 1 perma ale mam nadzieje ze mcsurvi.pl jescze kiedys sie otworzy to nie jest wasza wina tylko szybkiego banana zamiast tez troche nagrac mcsurvi to on caly czas inne  swoje
Odpowiedz
#17
Ajjjaj, kiedyś to było...
Honesty doesn't hurt Heart


Odpowiedz
#18
Smutek, właśnie się dowiedziałem o zamknięciu. Tyle lat na tym serwerze, od 2013 roku. Grunt ,że zostaną z nami te piękne wspomnienia Sad
Odpowiedz
#19
ChlebcioGun to przewidział xD. no co mogę napisać, fajny serwer to był ale admini nie zadbali najwidoczniej o serwer ze upadł.
Co jakiś czas wbijałem na ten serwer i wiem ze od 1-5 osób max było na jednym trybie.

Więc mam pytanie to ,,administratorów". Czy w ogóle się interesowaliście tym serwerem? Czy trudno jest zrobić COKOLWIEK jakiś event na vipa, jakiś pakiet lub cos takiego? Nie będę się rozpisywać nad tym co mogli zrobić admini po to też nie jest takie proste zrobienie czegoś z niczego ale, zrobienie jakiegoś eventu albo chodziarz aktywność samych adminów na serwerze mogła się przyczynić to tego że serwer dalej by istniał.

Myślę ze trzeba też podziękować administracji, po też swego czasu kawał dobrej roboty odwalali. Ale nadszedł ten moment w którym administracja zrobiła sobie wakacje i zostawiła serwer na lodzie i doszło to czego doszło. Podziękowania również należą się dla graczy tego serwera, po bez nich serwer wiele wcześniej by upadł.


trzymajcie sie cieplutko.

~Niepokonani1919
Odpowiedz
#20
Looking for a one-night partner
Verified Maidens
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości