Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paul0Novo[Odrzucone] [UNBAN] Paul0Novo
#1
1) Nazwa użytkownika zbanowanego:Paul0Novo
2) Data i godzina nadania kary:3/21/2021, 4:05 PM
3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)?Nie
4) Opis sytuacji:Założyłem konto dla kolegi chcąc zachęcić go do wspólnej gry na serwerze podczas jego pobytu u mnie w domu i dostałem za to bana, nie wykorzystywałem tego konta do żadnych korzyści ani nabijania statystyk, ani razu nikogo nie oszukałem ani nie nabiłem nikomu statystyk.
5) Dlaczego chcesz dostać unbana:Ponieważ nie zrobiłem nikomu żadnej krzywdy ani nie otrzymałem korzyści w związku z założeniem 2 konta. Nie przekazałem również żadnych Punktów poprzez sztuczne nabijanie statystyk. Założyłem konto dla kolegi będąc wspólnie w moim domu, chciałem pokazać mu serwer.
6) Treść Bana:"Wykorzystywanie mk."
7) Osoba banująca: Kiciek37
#2
Cytat:4) Opis sytuacji:Założyłem konto dla kolegi chcąc zachęcić go do wspólnej gry na serwerze podczas jego pobytu u mnie w domu i dostałem za to bana, nie wykorzystywałem tego konta do żadnych korzyści ani nabijania statystyk, ani razu nikogo nie oszukałem ani nie nabiłem nikomu statystyk.

Ale ty sobie teraz ze mnie żartujesz tak? Kolegi, który tepa się do gildii, którą próbujecie przebić? W dodatku pisząc już do prawdziwego kolegi o swoim planie? 
Cytat:[15:46:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SS] [FrenchDrill -> Paul0Novo] tepnij mnie do fart
[15:46:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SS] [FrenchDrill -> Paul0Novo] sethome se ustawie
[15:49:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SS] [Paul0Novo -> FrenchDrill] nei idź

[15:49:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SS] [Paul0Novo -> FrenchDrill] oni i tak tu są
[15:49:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SS] [FrenchDrill -> Paul0Novo] o to chodzi
[15:49:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SS] [Paul0Novo -> FrenchDrill] daj mi 10 min mam plan roku
[15:49:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SS] [FrenchDrill -> Paul0Novo] ok
Przeniosłeś itemy na swoje multikonto i nie wmawiaj mi, że to Twój kolega, bo obserwowałam Ciebie z dobre 15 minut.
Cytat:5) Dlaczego chcesz dostać unbana:Ponieważ nie zrobiłem nikomu żadnej krzywdy ani nie otrzymałem korzyści w związku z założeniem 2 konta. Nie przekazałem również żadnych Punktów poprzez sztuczne nabijanie statystyk. Założyłem konto dla kolegi będąc wspólnie w moim domu, chciałem pokazać mu serwer.
Może i nie zrobiłeś nikomu żadnej krzywdy, ale rzuciłeś sobie itemy na multikonto, gdzie później poszedłeś do gildii FART logając tam na multikoncie, dodatkowo dodałeś swoje multikonto do gildii, gdzie jesteś tam głównym założycielem, więc pewne korzyści z tego masz.

Wkleję Ci tutaj punkt regulaminu, który też o tym mówi.
Cytat:18. Użytkownik ma możliwość założenia dodatkowego konta, jednakże w przypadku złamania regulaminu (m.in dodawanie do działki/wyspy, przenoszenie i zdobywanie przedmiotów) każde z nich może zostać zbanowane. W przypadku nagminnego zakładania multikont lub łamania regulaminu forum, również konto na serwerze może zostać zbanowane.
Za te kłamstwa, które próbowałeś mi wcisnąć żadnego UB nie będzie.

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości