Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpriNtHej
#1
Cześć, wróciłem z nadzieją że może będe w stanie zmienić w końcu Wasze zdanie i uzyskać od Was pomoc. Próbuję uporać się z tym problemem już ponad 2 lata jak mi się wydaje. Szczerze to nawet nie wiem czy moja budowla jeszcze tam stoi, ale zacząłem budować to coś:

https://zapodaj.net/5b77227610435.png.html

Już kilka razy wielu z Was podchodziło chętnie do pomocy, chociażby szumiel, jednak po czasie temat zaczynał ucichać i nic z tego nie wychodziło.

Chciałbym już po raz ostatni dowiedzieć się od Was kilku rzeczy:

1. Czy jesteście w stanie przyznać graczowi dodatkowe działki na swobodne budowanie dalej?
2. Czy w przypadku odrzucenia pierwszego pytania, jesteście w stanie zrobić dla mnie osobnego Save'a abym mógł sobie to budować na single playerze? (nie wiem czy dobrze się orientuję, ale była kiedyś komenda która coś takiego robiła, jednak nie dla gracza) Dla Was to nic nie znaczy a ja naprawdę będę mógł robić to co lubię.

Nie chce Wam już zawracać tyłków dlatego to moje ostatnie wystąpienie co do tej sprawy, jeśli nie będziecie w stanie mi pomóc to pozostawiam to co jest na serwerze, chociaż wątpię aby się przydało...

Pozdrawiam Shy
#2
Takie opcje przewidujemy raczej dla osób, z którymi mamy stały kontakt i pomagają przy tworzeniu nowych rzeczy dla serwerowni.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości