Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
merlinczykCzas na wieczne spanko.
#1
Dzień dobry wszystkim, a raczej do widzenia...
Nadszedł ten czas w którym trzeba się pożegnać ze wszystkimi. Spędziłem naprawdę dobre chwile będąc w administracji.
Poznałem wiele ciekawych osobowości z którymi nie można było się nudzić.
Mówię tu o wszystkich, którzy przewineli się podczas mojego pobytu w administracji, jak i na całym serwerze.
Jak to bywa podczas grania w gry - często się nam one nudzą po długim czasie. Nie wywodząc się długo nad tym postem chciałbym podziękować:

Szumielowi - za poznanie czegoś nowego na temat minecrafta od strony technicznej, jak i za specyficzną osobowość, która wzbudza wiele kontrowersji dla niektórych. Za wspólne wysyłanie memów oraz przeróbek wraz z denerwowaniem pewnych osób Smile
Kiciek - za dbałe wypełnianie swojego obowiązku, jakim jest monitoring++. Za wspólne akcje na PVP oraz oglądanie kucy.
PS - Nie najeżdżaj na na zamek kurowej ;_; (można wcale ^^).
Tygryskowi - za to spotkanie, które było planowane już chyba ponad rok xD. Za bycie wyrozumiałą i pomocną ciocią, która ma dobre serduszko. Mam nadzieję, że kiedyś pójdziemy do tego maczka no lody Tongue
Mixowi - za wspólne granie w LoL'a i narzekaniu na rankedach Tongue Za przesiadywaniu ze mną na TS o dziwnych porach dnia i nocy, również za byciem po prostu puszkiem :3

Dziękuję również wszystkim tym, którzy spędzili ze mną czas, czy to na graniu, czy po prostu na rozmowach. Bez was nie było by to samo.
Konkludując - dzięki, że byliście. Powodzenia w dalszej rozgrywce na serwerze Smile
Były moderator:
~merlinczyk
Deus vult.

#2
Oczywiście, że pójdziemy Big Grin Również dziekuję Ci za długą i dobrą współpracę  Heart 
Nie zapominaj o nas i czasami przychodź!
Doing is better than saying.
#3
[*] Znicz dla ciebie i wgl cnie. Kckckckck <3
 

#4
No to ten.. Żegnaj kurowo ): ale pamiętaj! To że sobie od nas uciekasz to nie oznacza, że Cię nie będę monitorować (: I oczywiście rzecz jasna pamiętaj o oglądaniu kucy.
Bay. 
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]
#5
Na stufe szkoda. Wieczne spanko :C Znicz sansowo-graniowa dla ciebie [*] Było... idealnie
[Obrazek: latest?cb=20111223145016]
NameDividedBy5 Pozdrawia 
#6
do widzenia  Cool
Gentleman will walk, but never run.
#7
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości