Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biomek[BUG] Skyblock+
#1
Witam, w dniu dzisiejszym znalazłem koszmarnego buga który jest w stanie zniszczyć ekonomię i przynieść zysk

https://youtu.be/ufBuXZXbJdI

(SkyBlock+)



! Osoba na której testuje wyraziła zgodę na przetestowanie
Thank you!
#2
Dodam że próbowałem również że zamiast nicku gracza wpisuje "Server" ale na szczęście to nie działa
Nie wykorzystywałem tego buga wcześniej (nie zarabiałem)
Thank you!
#3
Halo halo! Administracjo nie śpij!!!

Nie chcę tu naskakiwac, ani nic z tych rzeczy, ale powyższy bug został już zastosowany przez pewnego gracza. Co prawda został już on ukarany banem przez Wituusieq, ALE wiele osób zostało poszkodowanych.

Bardzo proszę o sprawdzenie logów gry i oddanie pieniędzy które zostały zabrane bugiem.
#4
(24-08-2019, 03:06 PM)Niebieska napisał(a): Halo halo! Administracjo nie śpij!!!

Nie chcę tu naskakiwac, ani nic z tych rzeczy, ale powyższy bug został już zastosowany przez pewnego gracza. Co prawda został już on ukarany banem przez Wituusieq, ALE wiele osób zostało poszkodowanych.

Bardzo proszę o sprawdzenie logów gry i oddanie pieniędzy które zostały zabrane bugiem.

Został zastosowany i dużo ludzi straciło pieniądze ja mam wszystko w logach możecie im oddać.
#5
Bug nie działa. Jeśli ktoś stracił pieniądze to zapraszam na TeamSpeaka Centrum Pomocy Minecraft McSurvi w celu weryfikacji i ich oddania.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości