Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Grudzień 2018]
#11
Twój nick na serwerze
- ___Nastiix
Wiek
- 12
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym?
- Lubie Grac w koszykowke, czytać ksiażki, oglądać różne filmy
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
- około 2 lat
Od kiedy jesteś aktywny na naszym TeamSpeak-u? od kiedy? ile czasu spędzasz na TeamSpeak-u?
- Aktywna na teamspeak-u jestem nie cały rok
- Na teamspeak-u spędzam od 4 godzin do 8 albo nawet dłużej
Czy masz kontakt z administracja na teamspeak-u?
- Tak
Twój nick na teamspeak-u
- ★naѕтιιх★
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
- PvP Classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
- w tygodnie 6-8h, a w weekendy 8-11h
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
-Najlepiej znam tryb PvP Classic najbardziej na tym trybie podobają mi się areny które robią super klimat podczas PvP Big Grin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
- Tak Staram się zgłaszać osoby które używaja wulgarnych słów
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
- uważam że jestem odpowiedzialna osoba na to stanowisko jestem bardzo chetna do pomocy Big Grin
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracj
- pierwsza rzecza ktora bym chciala bardzo naprawic sa puste hity wprowadzic wiecej map klasy itd



~Nastiix <3
#12
1. Twój nick na serwerze: VolleqPL

2. Wiek: 16

3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: projektować , grac w siatkówkę ,wychodzić ze znajomymi i wiele więcej

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od tego roku

5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: tak ,od tego roku kiedyś częściej bywałem a teraz tak na chwile wchodzę Sad

6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: tak mam

7. Twój nick na Team Speak-u: VolleqPL

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? pvp Classic ,Sky block , Water block

9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: zależy od dnia od 2-8 h

10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Water block/Sky block jest to tryb bardzo kreatywny. Można rozwijać tam swoje pomysły. Dużo tam się dzieje

w taki sposób bym zachęcił nowych graczy aby zagrali w ten tryb.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?  nie Sad

12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?

Jestem osoba odpowiedzialna , lubię pomagać innym i przede wszystkim chce zrobić coś dla serwera. Staram się rozwiązać problem do końca i zrobić wszystko aby obydwie strony były zadowolone.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Przede wszystkim robić dużo eventów co np. piątek ,aby pokazać ludzią ,że warto grac na naszym serwerze. Ulepszać zapomniane tryby reklamować , przebudować mapy lub dodać nowe. To by były dwie najważniejsze rzeczy które bym chciał zrobić

                                                                                                      Pozdrawiam VolleqPL Smile
#13
1. Twój nick na serwerze: PolaczekMaly
2. Wiek: 14 lat
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: oglądać telewizje , grać na komputerze

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: jestem aktywny od 4 lat
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: tak jestem spędzam na nim 2h jestem na nim aktywny od 2,5 roku
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: niestety nie
7. Twój nick na Team Speak-u: PolaczekMaly

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Creativ i PvP
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 4 do 9 godzin , jeżeli mam więcej czasu to właśnie gram tutaj
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: najbardziej znam PvP i Creativ. PvP jest to wspaniały tryb ponieważ , można sobie przyjemnie poćwiczyć bicie się oraz zaprzyjaźniać się z innymi tak samo jak na Creativie lecz na tym trybie można sobie wspaniale spędzić czas bo sobie można pobudować domki , zamki , jaskinie itp , lecz także można poznać dobrych ludzi

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? tak robiłem oraz starałem się w pomocy administracji np : jak widziałem cheaterów to wpisywałem ich na helpopa i też na forum pisałem wiadomość do helperów lub modów i innych z administracji
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Mimo że jestem osobą konsekwentną i odpowiedzialną , zobowiązuje się ze swoich obowiązków.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Na pewno chciałbym zlikwidować nadmiar cheaterów aby inni gracze mogli sobie grać w spokoju . Chciałbym dodać inne rangi np : Legenda albo Tytan i Gigant. I też chciałbym zbudować nową mapę o nazwie ,,piekło"
Dziękuje za poświęcony mi czas , życzę Administracji i innym graczom wspaniały dzień/wieczór
PolaczekMaly ^_^
#14
1. Twój nick na serwerze: RekinekHD
2. Wiek: 10 lat
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grać na mcsurvi.pl , jazda na rowerze

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:na wszystkich kontach : 3 lata
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: nie mam TS3
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:Nie
7. Twój nick na Team Speak-u: Nie mam TS3

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? :Skyblock, Creative
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3-5h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:Creative
-Jest Gamemode 1, Budowanie

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Niewiem czy to się zalicza ale próbowałem zgłaszać cheaterów

12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jetsem Operatorem jednego serwera Skyblock

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracjiBig Grinałbym komendę na Skyblock/Waterblock /is deputy. ta komenda jest komendą zastępcy wyspy/działki.
graczom komenda się spodoba. Dałbym jeszcze rangę YT i MiniYT ,Ranga MiniYT to coś pomiędzy VIP a YT. YT to ranga na uprawnieniach Helpera ,lecz nie może /ban , /kick , /mute , /ban-ip

W razie zrekrutowania proszę o odpowiedz na maila RekinekHD@gmail.com
#15
1. Nick: kamil6806
2. Wiek: 15 lat
3. Granie na keybordzie,nagrywanie gier na yt,granie w szachy,gotowanie,budowanie mapek przygodowych czy fabularnych na strony internetowe z polskimi mapkami.
4 Nie wiem czy dobrze policzyłem ale chyba od 3 lat. Przyznam nawet , że to pierwszy serwer , który dodałem na multiplayer.
5. Niestety nie mam ts ale jeżeli byłby potrzebny to zrobie konto.
6. Niestety nie mam ale kiedy będe helperem to się postaram mieć najlepszy kontakt z administracją.
7. Niestety nie mam nicka ale kiedy był miał to kamil6806.
8. Creative
9. Myślę że około 5 godzin ale to zależy też od nauki.Niestety w kwietniu pisze egzamin gimnazjalny. Sad
Ale postaram się mieć dużo czasu na udział w najlepszym serwerze.
10 Najlepiej znam Creative. Najbardziej mi się podoba ten tryb , gdyż jest duża przestrzeń do budowy. Powiedziałbym , że ten tryb może zaciekawić każdego kreatywnego gracza i nie tylko. Smile
11. Pomagałem nowym graczom, podawałem komendy graczom, pomagałem graczom w budowie na creative, pouczałem osoby łamiące regulamin.
12. Moim zdaniem jestem kulturalnym,cierpliwym,odpowiedzialnym człowiekiem i potrafie rozstrzygnąć każdy spór.
13. Chciałbym dodać na creative ciekawy konkurs na ciekawe budowle np. są święta i to mogą być budowle związane ze świętami. Zrobiłbym żeby było więcej ciekawych konkursów na różnych trybach. Zmniejszyłbym liczbę osób łamiących regulamin.

Dziękuje za przeczytanie mojego podania. Myślę , że dobrze wybierzecie. Życzę wszystkim zgłaszającym powodzenia i Wesołych Świąt i samych Minecraftowych prezentów. Smile
#16
REKRUTACJA ZAMKNIĘTA



[Obrazek: skladaniepodan.png]
Witajcie Smile

Zamykam wątek rekrutacyjny na Helperów McSurvi.

Dziękujemy wszystkim za złożone podania.

Do niektórych z Was rozesłane zostaną zaproszenia na PW na wstępną rozmowę rekrutacyjną na Team Speak-a (drugi etap rekrutacji).
Osoby, które dostaną wiadomość proszę o kontakt w sprawie terminu rozmowy. Terminy rozmów upływają 30.12.2018 g.22:00.

Po rozmowach w ciągu kilku najbliższych dni, zostaną ogłoszone wyniki.

PS. 26.12.2018
Zaproszenia zostały wysłane.

Pozdrawiam
Spinning
#17
OGŁOSZENIE WYNIKÓW REKRUTACJI

[Obrazek: C6ZAmqU.png]
Witajcie.

Po analizach uwzględniających Waszą historię na serwerze, zachowanie na chacie, Wasze rozmowy i pomoc graczom, poprawność danych i historię na forum, obecność na Team Speak-u, tematykę rozmów z Wami, omawiane tematy, jakość kontaktu jaki z nami mieliście przez ostatnie miesiące na Team Speak-u oraz wyniki rozmów rekrutacyjnych ogłaszamy:

W rekrutacji grudniowej 2018 jako nowy Helper serwera McSurvi przyjęty został:

Morovinz2

Gratulacje!

Bardzo proszę nowych Helperów o umówienie się ze mną na rozmowę wprowadzającą na Team Speak-u.
Szczegóły przyjęć warunkowych omówione zostają podczas rozmów.

Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia na Team Speak-u
Spinning


W razie jakichkolwiek pytań związanych z administracją, rekrutacją zapraszam do kontaktu ze mną poprzez PW na forum bądź Team Speak.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości