Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
King_k_RoolMam kilka rzeczy do powiedzenia.
#1
Witam to ja ChlebcioGun i chce was poinformowac z nowosci z Minecraft/poza
Wiec zaczynamy:
1.Jak ktos ogladał liva Mojangu {MineCon Earth} ma sie pojawic kilka nowych rzeczy:
- było głosowanie na Biom {Sawana,Taiga i Pustynia} wygrała Taiga
wiec dojdzie: Lisy,Jagody,ogniska i obalone drzewa
- beda Pandy
- Kot bedzie jako mob
- ma byc w Dżungli , Bambus
- zostanie dodane rusztowanie
-i ma sie to pojawic jeszcze w tym roku {2018 w Świeta}
- a w nastepnej wersji 1.15 village & piilage
bedzie tam:
-Ulepszenie Wiosek {wszystkich}, wiesniacy beda bardziej inteligentni i beda miec swoj nowy strój i bedzie wioska w Dżungli
i tez sie maja pojawic Barbarzyńcy z Bestia .
- Ma sie pojawic nowa broń, czyli Kusza
Jesli chcecie wiedziec dokładniej to wam dam linka do filmu w którym jest pokazane co zostanie dodane. PS:ten film jest od Mojangu
https://www.youtube.com/watch?v=MzBqU6fWbTg
2.Chce dla was stworzyć nowe Logo McSurvi w miare przeprosin po tym jak za spamowałem watek/i wkurzyłem cała Administracje .
Chce z całego serca was przeprosic za tamte zachowanie i chce aby wszyscy ze mna mieli zgode. A jak mowiac o te Logo chce sie spytac kilku rzeczy:
1} jaka wielkosc/szerokosc moge zrobic te Logo bo nie chce zrobic za małe ani za duze chce zrobic Idealne Logo.
2} Czy moge zrobic Logo dla was?
3] tak obliczajac moja robote nad Logiem zajmie mi jakos 2tyg-5tyg poniewaz mam jeszcze remont u siebie
4} jaki program polecacie na którym zrobie dla was Logo McSurvi? ja bym zrobił dla was Logo w Gimpie .

Pozdrawiam ChlebcioGun, Ten kto przeczytał cały watek informacyjny życze miłej i spokojnej niedzieli Smile
#2
Ciekawy pomysł Smile
#3
dzieki Evilek {:
#4
Ale żeby się odnieść do tego co napisałeś to:
1. Co mogę ci powiedzieć ważne żeby był kwadrat
2. Jak najbardziej możesz jeżeli administracja uzna to za godne zmienienia.
3. Tego logo nie potrzebujemy narazie wogule więc mozesz robić to i z rok.
4. Zależy czy szybko się uczysz i czy potrafisz operować profesjonalnymi programami. Jezeli nie to zostań przy gimpie. Jezeli chcesz coś profesjonalnego to poszukaj jakiś programów.
Pozdrawiam EvilekPL

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
#5
a ok spk ,to zrobie w gimpie logo {moim projektem na Logo jest odświerzenie tego loga które jest aktualne. Najpewniej mój projekt skonczony pojawi sie w działe Grafika wiec za jakis czas pojawi sie logo skonczone. pozdro.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości