Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RIKSIASTY[Odrzucone] Ub RIKSIASTY
#1
Twój nick: RIKSIASTY
Data i godzina nadania kary: 14:32.22.02.2018
Opis sytuacji: Gram sobie na trybie Anihilacja i tu nagle kolejny raz z kolei venomenator robi mi plecy i wkurzony powiedziałem cho na centruma jeden na jeden a potem dostałem bana za rekrame
Wytłumaczenie: Ja nic nie reklamowałem przecież nawet jeśli bym chciał podac ip serwa to i tak nie można bo jest blokada reklam -,- licze na ub centrum to może być pomocy srodek i wogole jak za słowa typu vertez skkf itp. nazyw i słowa ma być ban to na serio już to się robi chore
Powód kary (ScreenSHot, filmik):
https://zapodaj.net/4bd35e8253cfc.jpg.html
#2
IP nie trzeba podawać, wystarczy napisać nazwę i wiadomo co to za serwer
#3
crafter na koncu za napisanie slowa np. jas dostaniesz bana co stego ze mowiles imie kolegi moim zdaniem te bany za rekrame sa za mocno ostre bo na koncu beda bany za to ze tekst piosenki napisales to sie juz robi bezsensu
#4
(22-02-2018, 02:02 PM)crazycrafter napisał(a): IP nie trzeba podawać, wystarczy napisać nazwę i wiadomo co to za serwer
crafter centrum to moze być środek mapy jak coś ;P
#5
To tak samo jakby ktos mial nick Jasiu123 i ktos by napisal idziemy na jasia a jest tez taki serwer jak Jas**.pl ten ban byl bez sensu. Smile
#6
Drogi użytkowniku unbana nie otrzymasz ponieważ nie napisałeś centrum tylko:
[14:29:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] (All) [Blue] RIKSIASTY: Venomenator ezz plecki tylko umiesz jak bys na centrum pvp ze mn 1x1 to bys przegrał ;P
Pozdrawiam MixPepe3

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości