Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rafael_123Wlamanie na konto i zabranie itemów
#1
Sad 
Witam na serwerze się nazywam NeraxPL pisze ten temat z powodu kradzieży itemów na trybie gta
Stało to się o godzinie 16.
Stało to się tak że zabijałem ruskich i nagle wyrzuciło wszystkich z serwera na 10 minut
po 10 minutach wbijam na serwer niczego się nie spodziewałem że nie mam itemów
no ale jak wbiłem to itemów nie było ale kasa jest więc nie wiem kogo to jest wina mam jednego podejrzanego
ma nick kazio788 podeśle ss naszej rozmowy na msg
więc tak zapytałem się na czacie czego nie mam itemów wszyscy pisali nwm tylko kazio milczał po 2 min wypytywał mnie się czy mam jakieś itemy na innych trybach to też pisze na ss ja powiedziałem że tak mam a on zaczoł się wypytywać na jakich ja już mu nie odpowiedziałem bo podejrzewam że to on mnie obkradł w to wątpię bo mam trude hasło no ale może mieć maszynkę do odkrywania haseł widziałem takich na necie dużo  Undecided  i podejrzewam że to albo on mi zabrał itemy albo zrobił to crash serwera no ale innym graczom nie znikły itemy.

Mam nadzieje że rozwiążecie tą sprawę i  mi pomożecie bo bardzo szkoda mi tych itemów dzięki.  Confused


Załączone pliki Obrazki
   
#2
Nikt ciebie nie okradł. Czasami po wywaleniu trybu cofa graczom zdobyte przedmioty o kilka minut/godzin. Takie rzeczy się zdarzają, jednak my nie jesteśmy w stanie pomóc ich odzyskać.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości