Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xDjep[skarga MixPepe3]
#1
Krotko i na temat nie bede nawet juz uzywal wzoru bo watpie zeby do takiej jakiej dopuscil sie sytuacji nasz kochany administrator mixpepe3 nasza ukochana Kaczuszka jest nie dopuszczalne wydazylo sie to dzisiaj 2017-10-08 okolo godziny 21
a dokladniej grozil graczowi zeby oddal miecz albo da mu bana,nie zgadzam sie na takie traktowanie graczy skoro my nie mamy nic do powiedzenia a z tego co pamietam gracze na serverze sa najwazniejszy,ale oczywyscie zawsze trafi sie administator ktory mysli ze moze naduzywac swoich praw zadam na nalozenie kary na tego ""administratora"'
pozniej daje SSY
https://imgur.com/a/ZY5ij
#2
MixPepe mógł użyć tak zwanej zwrócanki czyli jeżeli doszło do oszustwa gracz musi oddać rzecz poszkodowanemu a z tego ss mi na to wygląda... niech sam się wypowie jak to było
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#3
(08-10-2017, 07:41 PM)diaxowy12 napisał(a): MixPepe mógł użyć tak zwanej zwrócanki czyli jeżeli doszło do oszustwa gracz musi oddać rzecz poszkodowanemu a z tego ss mi na to wygląda... niech sam się wypowie jak to było

xD dokladnie tam pisze ze grozil zeby oddal rzecz ktora sam wyrzucil czyli do takiego zwanego ""oszustwa nie doszlo"" :3 +
z tego co mi kojaze watpie zeby pepe sie wymienial z kims a zwlaszcza swoim mieczem,twoje bezensowne twierdzenie wyglada jak podlizywanie sie nie wiadomo po co...
#4
Sorry początku nie zauważyłem tego nie oddawaj... najlepiej żebyś zdjęć nie przerabiał bo przerobionych zdjęć nie przyjmują tak na przyszłość
bo mogła być inna skarga na forum za oszustwo i dopiero teraz poprosił o oddanie miecza... nie chcę tutaj wymyślać... niech Mixuuu sie wypowie
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#5
(08-10-2017, 07:55 PM)diaxowy12 napisał(a): Sorry początku nie zauważyłem tego nie oddawaj... najlepiej żebyś zdjęć nie przerabiał bo przerobionych zdjęć nie przyjmują tak na przyszłość
bo mogła być inna skarga na forum za oszustwo i dopiero teraz poprosił o oddanie miecza... nie chcę tutaj wymyślać... niech Mixuuu sie wypowie
bez sensu bym pokazal calego ssa ale nie moglem zrobic ssa i kolega mi wyslal i watpie zeby wyciete slowa cos zmienialy  w tym ze administrator grozi adminowi chyba ze logi moge jeszcze wstawic z tej calej jego rozmowy :3 lub administracja moze zobaczyc na skype

(08-10-2017, 07:55 PM)diaxowy12 napisał(a): Sorry początku nie zauważyłem tego nie oddawaj... najlepiej żebyś zdjęć nie przerabiał bo przerobionych zdjęć nie przyjmują tak na przyszłość
bo mogła być inna skarga na forum za oszustwo i dopiero teraz poprosił o oddanie miecza... nie chcę tutaj wymyślać... niech Mixuuu sie wypowie
bez sensu bym pokazal calego ssa ale nie moglem zrobic ssa i kolega mi wyslal i watpie zeby wyciete slowa cos zmienialy  w tym ze administrator grozi adminowi chyba ze logi moge jeszcze wstawic z tej calej jego rozmowy :3 lub administracja moze zobaczyc na skype

(08-10-2017, 07:55 PM)diaxowy12 napisał(a): Sorry początku nie zauważyłem tego nie oddawaj... najlepiej żebyś zdjęć nie przerabiał bo przerobionych zdjęć nie przyjmują tak na przyszłość
bo mogła być inna skarga na forum za oszustwo i dopiero teraz poprosił o oddanie miecza... nie chcę tutaj wymyślać... niech Mixuuu sie wypowie
bez sensu bym pokazal calego ssa ale nie moglem zrobic ssa i kolega mi wyslal i watpie zeby wyciete slowa cos zmienialy  w tym ze administrator grozi adminowi chyba ze logi moge jeszcze wstawic z tej calej jego rozmowy :3 lub administracja moze zobaczyc na skype
#6
A co w tym dziwnego? Jak ktoś na dowody na oszustwo ( w tym przypadku administrator nie musi miec). A przycięte ss'y nie są dopuszczane.

//kosz
#7
Nie jesteś od wydawania rozkazów że tak to nazwe, a nie doszło tu do oszustwa lecz bardziej do pomyłki i wyrzucenia miecza Tongue czekamy na wypowiedź i wyjaśnienie mixa.
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]
#8
Nie wiesz co sie dokładnie wydarzyło i zrobiłeś skargę. Każdy może napisać że miecz wyrzuciłem a mogło tez dojść do wymiany. Więc w czym problem? Jeżeli go wyrzuciłem daj mi filmik czy cokolwiek innego. Myślę że skarga bezpodstawna i do zamknięcia.

Miało dojść do wymiany ale do tego nie doszło. Oszukał mnie po czym napisałem mu ładnie grzecznie że ma 2 minutki na oddanie miecza i oddał więc nie wiem po co ta sprawa.
#9
Krotko i na temat nie bede nawet juz uzywal wzoru bo watpie zeby do takiej jakiej dopuscil sie sytuacji nasz kochany administrator mixpepe3
-Wiesz,  zgodnie z regulaminiem działu Skargi/Obramowania cytuję "Treść skargi powinna być  klarowna, czytelna i napisana z sensem" w twojej 'skardze' tego niestety zabrakło, gdyż  nie przyłożyłeś się do tego i napisałeś 'na odwal' jak zresztą widać. Dalej punkt 8. Wzór treści skargi  (Wymagany!) Brak wzoru..
Nasza ukochana kaszuszka
-Emm.. bez komentarza.
a dokładnie groził graczowi żeby oddal miecz albo da mu bana
-Mhm, nie wiesz jak było, robisz screena i wstawiasz jak gdyby nigdy nic, dopisujesz jakieś bzdury i myślisz, że wszytko jest w porządku. Otóż nie jest. Mogło dochodzić w tym czasie do wymiany która była dokonana przez osoby trzecie bądź samego administratora. A jak wiadomo za oszustwa może być nałożona kara.
nie zgadzam się na takie traktowanie graczy
-Nie zgadzasz się na sprawiedliwie traktowanie?
a z tego co pamiętam gracze na serwerze są najważniejsi  
-Gracze najważniejsi?  Pokaż mi, gdzie jest to napisane..
administrator który myśli że może nadużywać swoich praw
-Tu się nie zgodzę. Wyjaśniam wyżej.
Zadam nałożenie kary na tego administratora  
-Nie ty o tym decydujesz, tylko  globalny moderator serwera.
pozniej daje SSY
Ten twój dowód jest ucięty.. 9. Zakazuje się przerabiania i zamazywania zrzutów ekranu.




Tyle ode mnie :v

Oczekuj na wypowiedź G. Moda
Never lose hope... 
#10
Każda osoba która nie jest powiązana z skargą a się wypowiada dostaje ostrzeżenie. Dajcie ludzie się wypowiedzieć osobom które są związane z skargą, które mają się wybronić i dyskutować, nie potrzeba tu osób trzecich.
Skargę odrzucam, jak Mixuu napisał - miało dojść do wymiany, a nie doszło.
Nie ważne czy oszustwa są prowadzone między graczami czy Administracją, oszustwo oszustwem przy czym konsekwencje są wyciągane z dwóch przypadków.
Mixuu napisał dobrze, żądał swojej własności gdyż wymiana okazała się oszustwem czego regulamin zabrania.
Odrzucam, zamykam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości