Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#1
Rekrutacja na Rangę Helper Mcsurvi.PL 2017 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !







Helper - to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze mcsurvi. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.

Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko będą miały szanse awansu na wyższe rangi w czasie, okres awansu na wyższą rangę (jr moderator) po minimum 2 miesiącach.
Po awansie na rangę jr Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Helper i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę Helpera otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Helper musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od święta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Helperem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych Smile

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Helpera powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:


Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zainteresowania:[/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?[/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b]
PAMIĘTAJ! NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ. KŁAMSTWO = PEWNY DOŻYWOTNI BRAK SZANS NA RANGĘ NA SERWERZE!


Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania.

Podania można składać do końca kwietnia, kilka dni później ogłosimy wyniki.

Rekrutacja otwarta do odwołania. Z otrzymanych podań postaramy się wybrać w gronie administracji najbardziej interesujących kandydatów.

Proszę nie ponawiać podań ani nie wysyłać ich w prywatnych wiadomościach, wszystkie podania zamieszczamy w tym temacie! Proszę wszystkich również nie umieszczać wpisów innych niż podania zgodnych z w/w wzorem, spam, niepotrzebne komentowanie będzie karane/kasowane. Jeśli masz pytania zadaj je mi w prywatnej wiadomości.


Podanie może złożyć każdy, dogłębna znajomość pluginów nie jest wymagana.

Z góry dziękujemy za wszystkie wnioski =)))
#2
Twój nick na serwerze:
-MixPepe3

Wiek:
-16 lat

Zainteresowania:
-Granie w gry takie jak Minecraft, League of Legends i Team Fortres 2.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
-Gram tu około około 2 lat.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?
-Wojownicy dusz, Survival, Creative.

Tryb/Tryby którym spędzasz najwięcej czasu:
-Najwięcej czasu spędzam na Wojownicy Dusz.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
-Od 3 do 5 godzin dziennie.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
-Zgłaszałem graczy za słowa i za reklamy innych serwerów.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
Myślę, że jestem osoba odpowiedzialną i konsekwentną. Szanuję graczy oraz administrację.
Potrawię rozróźnić czy gracz używa niedozwolonych modyfikacji. Staram być wzorem dla innym nie używając wulgaryzmów
oraz zachowuje się prawie nienagannie. Zgłaszałem wiele nieuczciwych graczy do administracji m.in na programie głosowym
TeamSpeak3 na który wchodzę regularnie od dłuższego czasu.
Mam dużo wolnego czasu który chciałbym poświęcić na rozwój serwera.


Pozdrawiam: MixPepe3
#3
Twój nick na serwerze:AguarNieJaguar
[b]Wiek:13
Zainteresowania:informatyka,MC
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:około rok
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? SkyBlock+,skywars noob,creative 1
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Sky wars noob,skyblock+[najwięcej],creative 1,
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:2,5-7h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Pomogłem paru osobą w tym jak kupić vipa itp
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Bo nigdy nie oszukuje będę pomagać i banować cheterów.Wiem jak się zachować bo miałem już swój serwer :]Mógłbym też udzielać pomocy na Teamspeku.


Pozdrowienia z Kostrzyna Wlkp :]]]]]]]]]


MAM NADZIEJĘ ŻE MAM JAKIEŚ SZANSE
Bo ostatnio nie przeszedłem
#4
Twój nick na serwerze: WolfTheWolf
Wiek: Mam lat 12
Zainteresowania: Różne gry
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: sporo już gram
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Annihilacja 1, pvp classic, kits pvp
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Annihilacja 1 i pvp classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3 - 5 h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem cheaterów na pv adminom, oraz zgłaszałem bugi, ale nie na forum ;>
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Dlatego, że potrafię rozpoznać cheatera, ogarniam komendy Jr.Moda,
#5
Twój nick na serwerze: FuBuKi_PL_


Wiek: 15 lat.


Zainteresowania: Sport.Historia 2 WŚ. Rolnictwo.


Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Łącznie będzie około 1.5roku.


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Chciałbym opiekować się 
WaterBlock'iem,ponieważ gram tutaj od 7-8 miesięcy,znam graczy,mam z nimi w miarę dobry kontakt.
Na PvP classic gram a wręcz grałem sporo,było sporo cheaterów więc ciężko było coś tam osiągnąć.


Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: WaterBlock,PvP classic.


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od poniedziałku do piątku w godzinach 14-18* a sobota w godzinach wieczornych.


Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem graczy którzy łamali regulamin serwera,zgłaszałem problemy graczy i trybu WaterBlock.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ gram sporo,jestem w miarę ogarnięty.Rozumiem problemy graczy.
Znam się na trybie.Jako tako mam dobry kontakt z administracją,nigdy nie miałem z nimi problemu.
To były to moje pozytywy ale posiadam też minusy(niestety)
-często używam wulgaryzmów
-często wyzywam graczy(ale mam do tego powód,głownie jak ktoś mnie oszuka,ale zabije na wspomagaczach.

*Wiadomo że jak jest nauka albo sprawy rodzine to nie będę mógł wbić.
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#6
Fenix1357
22.09.2001 (15)
Gry Komputerowe, rozmawianie z Tebuśem oraz z innymi na ts Big Grin sprzedaz produktow w szkole
Gralem 3 lata temu na mcsurvi, nastpenie mialem przerwe jednoroczna od minecrafta. Przenioslem sie na konto premium oraz zmienilem nick 2 lata temu i ponownie zaczalem grac 01.01.2017
Spedzam najwiecej czasu na sky-block'u wiec chcialbym otrzymac range na sky-block'u.
Dziennie na serwerze jestem po okolo 5-6h. (Weekendy dluzej)
Do tej pory staralem sie o to aby na serwerze nie bylo cheaterow, zrobilem to poprzez nagrywanie skrypterow i wstawianiu na forum nagran/scran shot'ow. Pomogalem takze w fixowaniu bug'ow oraz bledow serwera. Pomagalem w cennikach sklepu na sky-block'u.
Staram sie pomagac gracza, kiedy maja jakis problem chetnie lece z pomoca . Gracze uwazaja mnie za przyjazna osobe i staram sie taka byc : ).
Milo spedzam czas grajac na Mcsurvi i chetnie pomoglbym w rozwoju.

Jezli otrzymam range Helper to bede robil to co robilem do tej pory, czyli karanie graczy oraz zbednych hackero'ow Smile
#7
Twój nick na serwerze: TiTeczek / Egzey0. Jednak staram się całkowicie przejść na nick Egzey0 i tego aktualnie używam.
Wiek: Rocznikowo 16, aktualnie 15.
Zainteresowania: Informatyka, poza nią grafika i pełnienie funkcji redaktora. Chcę powiązać swoją przyszłość z zainteresowaniami, aby praca była przyjemna, nie przymusowa. CD Projekt RED czy pisanie w firmie jak CD Action to marzenie. Ale najpierw od czegoś trzeba zacząć, co właśnie robię!
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od początku, kiedy serwer był jeszcze pioruna, miałem nawet dobry kontakt z tamtą ekipą.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Rangę Jr. Moderatora chciałbym otrzymać na PvP i Survivalu/EasyHC. Nadaję się tam, ponieważ tryby Creative to nie moja "działka".
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP/EasyHC.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy od czasu. Minimalnie 1-2 godziny, piszę tu o banowaniu, ostrzeganiu graczy, a nie chodzenia sobie w tą i tamtą stronę.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pełniłem funkcję GlobalModeratora, opiekowałem się każdym trybem, gdzie praktycznie żaden gracz nie był przez moją osobę poszkodowany, zwykle skargi na mnie to były nieprawidłowe bany, które okazywały się prawidłowe po sprawdzeniu NCP i poprzez Skype.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem uczciwy, raczej osądzam ludzi w sposób sprawiedliwy (nie istnieją dla mnie koledzy i wrogowie na serwerze). Szybko dogaduję się z graczami, cheaterów zgłaszałem na ts3 bo było dla mnie
· szybciej,
· wygodniej,
· łatwiej się dogadać,
· leciał szybciej ban niż w przypadku napisania na chacie.
Co do cheatów, skryptów, które są uznane jako "NIEWYKRYWALNE". Potrafię je wykryć, nie na sposoby ,,wyłącz i włącz FOG-a, pokaż ustawienia". Bardziej na własne i sprawdzone, których nauczyłem się na innych serwerach i w 100% były dobre. Brak czasu nie pozwolił mi pełnić funkcji.
Ogólnie nie chcę się mieszać w jakiekolwiek kłótnie. Oczywiście w parze mam naukę i inne sprawy, więc rzadko przyjmuję "umówione terminy" bo czasy, w których jestem są chaotyczne ale długie. Mogę jednego dnia wejść o 14 i siedzieć do białego rana, a mogę wbić o 7 rano i banować do południa. Zwykle ustalam jakiekolwiek spotkania/rozmowy z wyprzedzeniem 1-2 tygodniowym. To tyle!
#8
Twój nick na serwerze: Stalk3rR
Wiek: 13
Zainteresowania: Informatyka (głównie programowanie), Muzyka techno, Szachy, Sztuki walki
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 7 miesięcy
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? PVP Classic, PVP Kits, Annihilacja, lub w ostateczności EasyHardcore
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Ogólnie to od początku najwięcej czasu spędzałem na EasyHardcore, jednak od pewnego czasu najwięcej na PVP Classic oraz PVP z kitami.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W tygodniu około 1-2 godziny, a w weekendy od 5 godzin, do 8 godz.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Upominałem wielu graczy za nie przestrzeganie regulaminu (np. za używanie wulgarnych słów, spam), zgłaszałem bardzo dużo graczy posiadających niedozwolone modyfikacje do takich administratorów jak: ZaboreQ, 1julia1, Bartek998, nalagx35, przez teamspeak mcsurvi.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Myślę ze jestem ogarniętą osobą, znam podstawowe komendy, potrafię sprawdzać bardzo dużo cheatow, nawet tych mniej znanych (np. Spookster). Gdybym otrzymal ta range, z mcsurvi zniknie dużo cheaterow, oraz innych osob lamiących regulamin ;D

Pozdrawiam, Stalker
#9
Twój nick na serwerze: MikiMc4PL
Wiek: 14 lat
Zainteresowania: Gry komputerowe
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 161 godzin według https://minecraft-statistic.net/ lecz na pewno więcej.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Anihilacja, Skywars Noob lub PvP Kits
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2.5-3 godziny w dni robocze w weekendy 4-5 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zawsze kiedy widzę osoby które używają niedozwolonych modyfikacji lub gdy przeklinają zgłaszam ich do administracji.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ potrafię sprawdzać, mam szacunek do innych, mam dobre kontakty z graczami i administracją i znam komendy.
#10
Twój nick na serwerze: okus

Wiek: 13 lat

Zainteresowania:
Więc, interesuje się informatyką, grami i motoryzacja :3

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Gram tu mniej więcej 4 lata.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?
Najbardziej chciałbym pilnować Anihilacje 1/2 oraz pvp z kitami

Tryb/Tryby którym spędzasz najwięcej czasu:
Najwięcej czasu spędzam właśnie na aniliacji i pvp z kitami.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Na serwerze mogę spędzać do 6 godzin dziennie.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności Mcsurvi.pl?
Zgłaszałem dużo cheaterów do admina na chacie, pomagałem graczom jeżeli było to mozliwe.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Szanuję graczy oraz administrację.Potrawię rozróźnić czy gracz używa jakich kolwiek cheatów. Jak już też wcześniej wspominałem pomagam graczom. Znam bardzo dużo komend i jestem bardzo na graczy.
Mam dużo wolnego czasu i bardzo często wchodzę na serwer ^^.

Pozdrawiam okus :3


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości