Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bialy__PLDostałem Bana!!!!!!!!!!
#1
Witam, dostalem bana na zawsze za huzuni którego niemam!!!!!!!!! dlaczego?!?!?!?!? nie mam huzuni! prosze odbanujcie mnie
Za killAure której niemam
#2
zastosuj sie do wzoru
---------------------------------------------
Twój nick:
Data i godzina nadania kary:
Opis sytuacji:
Wytłumaczenie:
Powód kary (ScreenSHot, filmik):
----------------------------------------------
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#3
mój nick: Bialy__PL
Data i godzina: 2017-06-21 godzina: nie pisze
opis: dostalem ponieważ (niby) uzywałem killAury a to nie prawda bo niemam huzuni
Wytłumaczenie: niemam huzuni
powód:KillAura której niemam!!!!!!! niemam Filmu nic ale moge zrobić zdj że niemam huzuni ani innych cheatów i moge jeszcze zrobić zdj tej kary
PROSZE ODBANUJCIE MNIE BO TO MUSIALA BYĆ POMYŁKA BO JA NIE CHEATOWAŁEM
#4
daj SS bana
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#5
Czekam na Screena bana.
#6
(21-06-2017, 04:30 PM)Nalagx35 napisał(a): Czekam na Screena bana.

nieda się podaj skype to ci wysle

raki123 podaj skype to ci wysle
#7
Tutaj SS bana: http://prntscr.com/fmj08p
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#8
i usuniecie go czy nie
#9
no ale co z kontem ja na WaterBlock miałem takie rzeczy tak mi zalezało na serwoe a tu lipa

ostatnio zginąłem a miałem sety 4/3 i bogów stak koxów najlepszy miecz na serwier i inne itemy i nie pisalo mi gracz a zginąłem pod mapa bo się tam odrodziłęm

jak zwykle ja mam problemy.
#10
Graczu po banie itemy nie znikają,no może te co miałeś przy sobie podczas sprawdzania przez console.
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości