Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
maxbah1337Zostałem niesłusznie zbanowany
#1
Video 
Twój nick:JoCkerKing

Data i godzina nadania kary: 2017-02-22  21:00 

Opis sytuacji:Zostałem zbanowany przez Admina o nicku ZaboreQ powód hack.
ZaboreQ nawet nie chciał mnie sprawdzić Wszystko jest nagrane w filmie niżej
 
Wytłumaczenie: https://www.youtube.com/watch?v=lbb1xTC8lf4

Powód kary: hacki
#2
Jeżeli chcesz moge cie sprawdzić. Oczywiście zaboreq także ma do tego prawo wiec jeżeli chce cie sprawdzić niech sie wypowie.
Mój skype xxAngaxx.
#3
Lekko się wtrącę. ZaboreQ stwierdził iż gracz używa wspomagaczy więc go po prostu zbanował. To on decyduje co będzie dalej, czy będzie sprawdzany czy nie. Nie ktoś inny. Jego ban = Jego decyzja.
#4
Ale co jeśli ban jest za nic?Lepiej by było gdyby go sprawdził.
#5
@up
Widać było, że osoba podejrzana te cheaty posiada. Nie odlatywał a widzieliśmy to wszyscy ( To do obserwatorów z gildii AR i Cyka ) w tym Snowek.
Jeśli ZaboreQ stwierdzi iż ma go sprawdzić to sprawdzi ale może też tego nie robić. Decyzja należy teraz tylko do ZaborQ'a
#6
§4 Obowiązki - Rozgrywka na serwerze
8.Użytkownikowi zabrania się pod rygorem całkowitej blokady konta posiadania lub korzystania z wszelkich programów ułatwiających rozgrywkę na serwerze (np. Huzuni, Nodus, Xray nie dotyczy OptiFine oraz Rei's Minimap).
A widzę tam u ciebie jakieś programy Wink
Gracz~Sn1ck


#7
Z tego, co wiem JoCkerKing posiada coś takiego jak regedit, a wszelkie modyfikacje (nawet programów) są zabronione. Sam składający prośbę o UB przyznawał się do posiadania takiej modyfikacji.

Według mnie - do zamknięcia.

Pozdrawiam,
Jakub.
Gentleman will walk, but never run.
#8
Kubas ciocia wikipedia pozdrawia: " Regedit – edytor rejestru Windows działający w trybie graficznym, instalowany wraz z systemem Microsoft Windows".
Najlepiej zbanować wszystkich na serwerze majacych windowsa za posiadanie regedita!

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#9
@up Wiedz, że on modyfikował regedita. Między innymi zmniejsza to knockback, więc co ma do tego Ciocia Wikipedia? Mówię to, co słyszałem. Można to uznać jako wspomagacz. Jestem przekonany, iż te osoby, które miały do czynienia z JoCkerem, myślały, że ma on jakiś wspomagacz. Przecież ten antyknock jest widoczny pod gołym okiem..
Gentleman will walk, but never run.
#10
Jedyne rozwiązanie tego problemu , to zostanie sprawdzonym przez ZaborQ'a , ew. Innego członka administracji. Modyfikowanie regedita na innych serwerach jest zabronione. Nie wiem czy na naszym też.

Niepotrzebny spam , takie rozmowy prowadzicie na PW.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości