Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OmexiaMałe przesłanie. Hello? Obudzi się ktoś wreszcie?
#1
Heart 
Witam.
Powody z jakich zaistniał ten post:
1. Skywars nie działa.
2. Anihalizacja ma jakieś problemy.
3. Cheaterów w luj.
4. Gierki pousuwane, typu vampirez itp.
5. Vip za 25 zeta.
6. Ub tak samo. Ub?! Co to ma być. Gracz nie wymieniając nicków, odbanowuje się, cheatuje , ponowny ban i znowu ub? Bezsens, totalny.. 
Hello? Co się dzieje z tym serwerem? Tak, tak, są wakacje, czas odpoczynku, ale jednak, jak się do czegoś zobowiązuje, to sie kurde wykazuje jakąś odpowiedzialność za to. Tak, zajmujecie się kilkoma serwerami, to po co następny? Jak się czegoś nieogarnia, to po co to kontynuować? Jakiś miesiąc temu było dobrze, a teraz? 
Jakieś bezsensowne nowości. A w tych nowościach same problemy. Pozdrawiam. Teraz mogę tylko czekać na jakąkolwiek odpowiedź. Sensowną, na prawdę sensowną. Jakieś wytłumaczenie.Tak, możecie myśleć, że nie ma się z czego tłumaczyć, ale to będzie totalny zlew, zlew na gracza. Więc czekam na dobre wytłumaczenie. Albo tu na forum, albo na Tsie. Ten post nie jest tylko z mojej strony, ale także i ze strony innych użytkowników. 
Nie, to nie jest hejt, to zwyczajna krytyka i może jakiś kop w tyłek, aby ktoś się wreszcie ruszył i ogarnął ten serwer. 
Odpowiedz
#2
1. Sprawdzę.
2. Sprawdzę.
3. OGARNIAM.
4. Popytam.
5. Tak jest na wszystkich naszych serwerach.
6. Kupienie UB nie chroni przed kolejnym Banem.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
Odpowiedz
#3
Heart 
(06-07-2015, 06:30 AM)lamaxdgg napisał(a): 1. Sprawdzę.
2. Sprawdzę.
3. OGARNIAM.
4. Popytam.
5. Tak jest na wszystkich naszych serwerach.
6. Kupienie UB nie chroni przed kolejnym Banem.

1. Skywarsy magicznie przez noc uległy naprawie. ;_;

2,4. No Ok.
3. No właśnie nie wiem, czy tak w zupełności ogarniasz, tak samo jak ta reszta modków. Tzn, może widać, że "coś" robisz no, ale kurde jakoś kilka miesięcy temu było na prawdę lepiej. ;/                                                                                        
5. No dobra, to mogę jeszcze jakoś przeżyć, o tym wspomniałam, gdyż wcześniej było taniej, i jakoś było również ok.
6. Ta, ale jaki to ma sens? Rozumiem Uby na serwerach HC, ale na luj na normalnym serwie "minigejmsowym"? Może nie chroni, ale na skywarsach od 3 dni biega sobie ziomek cheatując, prawdopodobnie kupił sobie Uba, albo w najlepsze nie został zbanowany, a skarbi były. ;_; 
Odpowiedz
#4
6. Się nie zmieni.

3. Ewentualnie popytam Banana czy mogę dostać rangę też na SW... może się przydam, głównie moderuję PvP Kits/Classic.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
Odpowiedz
#5
Heart 
(06-07-2015, 09:28 AM)lamaxdgg napisał(a): 6. Się nie zmieni.

3. Ewentualnie popytam Banana czy mogę dostać rangę też na SW... może się przydam, głównie moderuję PvP Kits/Classic.

Jeśli ogarniesz, bo jak na razie widać, tylko ty się wykazujesz jakąś aktywnością, jak i tu na forum, tak i też na serwie. 
Nie ma modków wyznaczonych do reszty rozgrywek? Bo jeśli są, to ja ich jakoś średnio widuję. 
Tzn, wczoraj bodajże widziałam CloneSolider'a pobanował trochę i nara. ;_; 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości