Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okusReset
#1
Chcialbym aby zostala zrestartowana top 15 na anichilacij poniewaz jest duzo graczy co moja bana a sa w top 10
#2
W top są też ci co nabijają na mk. Administracja mówiła, że nie mogą tego zrobić
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#3
Czemu bez sensu i dla tego nie gram juz na anihilacji tylko na real brutal nowy tryb
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#4
okus chce żeby usunęli 15 osób bo pewnie on jest 16
#5
Ciasteg nie o to mi chodzi abym byl 1 ale po co maja blokowac miejsce w topce skoro juz nie graja albo moja perma ...
#6
Okus ale ty wiesz że ja i mój brat jesteśmy w topce? A my nie mamy perma. I nie da się zresetować tylko top 15 tylko jeśli juz to reset statów ;-;
#7
Moim zdaniem reset statów nie był by dobrym pomysłem.A dlaczego? Bo dużo osób starało się żeby wbić sobie kille i dostać się do top 15.
Ale też jak się nie mylę to nie da się zresetować tylko tej top 15....
Więc ja jestem za tym ,żeby zostało to top 15 co jest teraz obecnie chociaż sam nie jestem w topce ;P

{To tylko moje zdanie}
#8
Nie jest to dobry pomysł. Gdyby pomyśleć "niektóre" osoby są w top 15 a nie mają bana ? Pomyśl jak by im było przykro. Ciekawe jak ty byś zareagował gdybyś zobaczył że usunęli twoje statystyki. Pewnie przykro by ci było. Nie jestem za tym a te osoby które nie mają bana jak sie postarają dogonią osoby zbanowane. To tylko kwestia czasu.
#9
szczerze topka mnie już nie interesuje kiedyś wbiłem 3879kili ale był restart a teraz statystyki należą do sroskich albo oszustów jak... tak czy owak po co to nawet lepiej bo ci zbanowani gracze nie mogą dalej nabijać kili za to reszta moze
#10
Ender jestem 10 w topce...
Gram prawie zawsze skorpem, a sroskich nie posiadam ;-;
A btw to niedawno byl reset topki. A jakoś administracja usunęła staty mulciaka który nabijał topke

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości